Powraca show “Z kamerą u Kardashianów”! Zapłakana Khloe promuje nowy sezon!

2 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Macierzyństwo, rodzina, zdrada i budowa imperium-takimi słowami można opisać powrót na szklany ekran, jednej z najbardziej znanych rodzin na świecie Z kamerą u Kardashianów. Najsłynniejsza celebrycka rodzina tym razem pokaże nam jeszcze większą dawkę energii! Zobaczcie, z jakimi problemami tym razem będą musieli się zmierzyć!

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Z kamerą u Kardashianów

To już 16. sezon popularnego na całym świecie show, który wystartuje już 7 kwietnia. Ten sezon rozpocznie się od pokazania związku Kim i Kanye Westa. Przez ich napięte grafiki i plany dotyczące czwartego dziecka, które tym razem ma urodzić dla nich surogatka, na pewno będziemy świadkami wielu zawirowań ich życia codziennego, jednak to tylko początek problemów tej zwariowanej rodzinki.

Zobacz także: Jak wykonać makijaż w stylu Kim Kardashian?

Nie dawno do sieci trafił najnowszy klip promujący nowy sezon Z kamerą u Kardashianów, w którym główną rolę odgrywa zdenerwowana i zapłakana Khloe Kardashian. Bez wątpienia będzie to jeden z głównych i najbardziej dramatycznych wątków tego sezonu.

Khloe Kardashian promuje nowy sezon programu

Kilka tygodniu temu wybuchł skandal. W samym jego środku znalazła się właśnie jedna z Kardashianek – Khloe i niewierny ojciec jej dziecka Tristan Thompson, który dopuścił się zdrady z jej najlepszą przyjaciółką. Zapłakana Kardashianka tłumaczy przez łzy, w najnowszym spocie, że nie jest to tylko reality show, ale jej życie!

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie zdrada Tristiana będzie tematem przewodnim najnowszego sezonu. Przypomnijmy, że kiedy Khloe dowiedziała się, że ojciec jej córeczki zdradził ją z wieloletnią przyjaciółką rodziny, była załamana. Jak wszyscy możemy się domyślać, taka afera w rodzinie Kardashianów nie może pójść na marne. Dlatego też życiowy dramat Khloe został zarejestrowany przez kamery.

W najnowszym zwiastunie możemy głównie zobaczyć zrozpaczoną Kardashiankę, która wywleka na światło dzienne zdradę jej chłopaka.

“To okropne, że wszystko dzieje się tak publicznie. Nie jestem tylko gwiazdą reality show. To jest moje życie”.

Celebrytka wyznała również, że podczas kręcenia poprzednich sezonów show, nigdy nie była tak szczera i otwarta przed kamerami jak teraz. Ten sezon jest dla niej wyjątkowy.

Od zawsze Kardashianowie przyjmują wyzwania losu z podniesionym czołem, nowi członkowie rodziny, nowe perypetie i przygody to dla nich chleb powszedni. Wiedzą, że nawet w tych najtrudniejszych chwilach mogą liczyć na siebie. Od pierwszego sezonu udowadniają, że rodzina jest dla nich najważniejsza i nie zmieniło się to, aż do tej pory.

Będziecie śledzić najnowsze losy rodzinki Kardashianów?

Źródło: Instagram Khloe Kardashian / Kim Kardashian/ YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz