Połącz się z nami

Powrót Kurdej-Szatan do „Voice of Poland”!

Basia Kurdej-Szatan Voice of Poland

Rozrywka

Powrót Kurdej-Szatan do „Voice of Poland”!

Aktorka pojawiła się na planie muzycznego talent show. Czyżby szykował się powrót Kurdej-Szatan do „Voice of Poland”? Gwiazda wszystko wyjaśniła!

Pół roku temu w mediach pojawiły się informacje o zwolnieniu Basi Kurdej-Szatan z TVP. Do tej pory aktorka prowadziła większość programów rozrywkowych stacji, jednak prawdopodobnie ze względu na swoje poglądy, władze stacji zrezygnowały ze współpracy z sympatyczną blondynką.

Basia długo nie rozpaczała po utraconej pracy. Aktorka dostała angaż w najpopularniejszym tanecznym show „Taniec z Gwiazdami”. Gwiazda świetnie sobie radzi na parkiecie, a sędziowie i widzowie doceniają jej talent.

Aktorka już za tydzień powalczy o Kryształową Kulę, a jej rywalem będzie Damian Kordas. Gwiazda brawurowo wywalczyła sobie miejsce w finale zdobywając w półfinale maksymalna ilość punktów od jurorów. TUTAJ możecie przeczytać całą relację z półfinałowego odcinka.


Powrót Kurdej-Szatan do „Voice of Poland”?

Podczas prób do piątkowego półfinału Basia najwyraźniej trochę się nudziła, gdyż przechadzała się po całym budynku, zwiedzając różne studia w budynku ATM-u. W tym samym miejscu co „Taniec z Gwiazdami” nagrywany jest inny program, konkurencyjnej stacji „Voice of Poland”, którego gospodynią była Basia. Gwiazda zatem odwiedziła „stare śmieci”, z czego nagrała relację. W zabawny sposób zakpiła sobie z poprzedniego pracodawcy:

„Witamy w studiu „The Voice Of Poland”. Przypominam, że SMS-y wysyłamy pod numer 7350. Jacek? Jacek! Kurde, choć na scenę” – mówiła Kurdej-Szatan.

Po chwili jednak zamieściła relację w właściwego już studia „Tańca z Gwiazdami”:


„Oczywiście bardzo Was przepraszam za pomyłkę, weszłam nie do tego studia. Wszystko w tym ATM-ie tak blisko. Studio B i SMS-y wysyłamy na numer 7232 o treści 11”

Myślicie, że tym filmikiem gwiazda chciała nieco wkurzyć władze stacji TVP, którzy to w niewłaściwy sposób zakończyli współpracę z aktorką?

Zobaczcie całe nagranie z Instastories Basi Kurdej-Szatan:

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry