Połącz się z nami

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kiedy premiera?

Powstanie film o Beacie Kozidrak

Wiadomości

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kiedy premiera?

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Piosenkarka podzieliła się tą niesamowitą wiadomością za pośrednictwem Instagrama. Zdjęcia do biograficznego filmu o artystce mają ruszyć na przełomie 2022/2023 roku.

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku. Jest jedną z najpopularniejszych oraz najzdolniejszych wokalistek w naszym kraju, która od lat utrzymuje się w topce najlepszych artystów. Niekwestionowana ikona polskiej muzyki, kompozytorka, autorka tekstów, członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Zespół Bajm, którego Beata jest wokalistką, powstał w 1978 roku. Co ciekawe, nazwa Bajm pochodzi od pierwszych imion członków: Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Jarosław Kozidrak, Marek Winiarski i Andrzej Koziara. Jej przeboje „Piechotą do lata”„Co mi panie dasz”, czy „Nie ma wody na pustyni” od lat są jednymi z najbardziej znanych hitów. Warto wspomnieć, że artystka w dniu swoich 60. urodzin wydała swoją biografię.

View this post on Instagram

W swoim żywiole 🔥

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on

Zobacz także: Kozidrak pokazała nogi w kusych spodenkach! 60-latka zachwyca formą!

Powstanie film o Beacie Kozidrak!

Tej informacji nie spodziewał się nikt! Beata na swoim Instagramie poinformowała, że powstanie film biograficzny o jej życiu. Reżyserią zajął się Piotr Domalewski – jeden z najzdolniejszych polskich, młodych reżyserów, który na swoim koncie ma takie hity jak np. „Cicha noc” czy „Jak najdalej stąd”. Sama Beata skomentowała pomysł słowami:

„Chyba nic piękniejszego nie mogło mi się przydarzyć niż pokazanie mojego życia, mojego miasta, oczami tak wspaniałych twórców jak Leszek Bodzak i Piotrek Domalewski. Jestem bardzo podekscytowana i bardzo szczęśliwa.”

Producenci na ten moment nie chcą zdradzać za wielu szczegółów o produkcji. Nie poinformowano nawet kto zagrała tytułową bohaterkę. Nie wiadomo również, które etapy życia artystki zostaną pokazane w filmie. Co ciekawe część filmu rozegra się na lubelskim Starym Mieście, gdzie swoje dzieciństwo spędziła Kozidrak. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Zdjęcia do filmu prawdopodobnie rozpoczną się na przełomie 2022 i 2023 roku, więc na premierę będziemy musieli jeszcze poczekać.

„Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki. To się dzieje naprawdę. Jestem bardzo podekscytowana!!!” – napisała na swoim Instagramie Beata.

Jak myślicie, kto zagra Beatę Kozidrak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Wiadomości

Do góry