Połącz się z nami

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kiedy premiera?

Powstanie film o Beacie Kozidrak

Wiadomości

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kiedy premiera?

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Piosenkarka podzieliła się tą niesamowitą wiadomością za pośrednictwem Instagrama. Zdjęcia do biograficznego filmu o artystce mają ruszyć na przełomie 2022/2023 roku.

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku. Jest jedną z najpopularniejszych oraz najzdolniejszych wokalistek w naszym kraju, która od lat utrzymuje się w topce najlepszych artystów. Niekwestionowana ikona polskiej muzyki, kompozytorka, autorka tekstów, członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Zespół Bajm, którego Beata jest wokalistką, powstał w 1978 roku. Co ciekawe, nazwa Bajm pochodzi od pierwszych imion członków: Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Jarosław Kozidrak, Marek Winiarski i Andrzej Koziara. Jej przeboje „Piechotą do lata”„Co mi panie dasz”, czy „Nie ma wody na pustyni” od lat są jednymi z najbardziej znanych hitów. Warto wspomnieć, że artystka w dniu swoich 60. urodzin wydała swoją biografię.

View this post on Instagram

W swoim żywiole 🔥

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on

Zobacz także: Kozidrak pokazała nogi w kusych spodenkach! 60-latka zachwyca formą!

Powstanie film o Beacie Kozidrak!

Tej informacji nie spodziewał się nikt! Beata na swoim Instagramie poinformowała, że powstanie film biograficzny o jej życiu. Reżyserią zajął się Piotr Domalewski – jeden z najzdolniejszych polskich, młodych reżyserów, który na swoim koncie ma takie hity jak np. „Cicha noc” czy „Jak najdalej stąd”. Sama Beata skomentowała pomysł słowami:

„Chyba nic piękniejszego nie mogło mi się przydarzyć niż pokazanie mojego życia, mojego miasta, oczami tak wspaniałych twórców jak Leszek Bodzak i Piotrek Domalewski. Jestem bardzo podekscytowana i bardzo szczęśliwa.”

Producenci na ten moment nie chcą zdradzać za wielu szczegółów o produkcji. Nie poinformowano nawet kto zagrała tytułową bohaterkę. Nie wiadomo również, które etapy życia artystki zostaną pokazane w filmie. Co ciekawe część filmu rozegra się na lubelskim Starym Mieście, gdzie swoje dzieciństwo spędziła Kozidrak. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Zdjęcia do filmu prawdopodobnie rozpoczną się na przełomie 2022 i 2023 roku, więc na premierę będziemy musieli jeszcze poczekać.

„Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie! Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki. To się dzieje naprawdę. Jestem bardzo podekscytowana!!!” – napisała na swoim Instagramie Beata.

Jak myślicie, kto zagra Beatę Kozidrak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Wiadomości

Do góry