Połącz się z nami

Poznajcie nową „Królową Życia” i jej partnera! Polska Kim Kardashian wygryzie uwielbianą przez widzów Dagmarę?

Rozrywka

Poznajcie nową „Królową Życia” i jej partnera! Polska Kim Kardashian wygryzie uwielbianą przez widzów Dagmarę?

Do programu „Królowe Życia” dołączyły dwie nowe twarze! Stacja TTV tym razem postawiła na parę, która szokuje swoim zachowaniem, a wyglądem wzbudza ogromne emocje. Jedno możemy stwierdzić na pewno! Rzadko możemy spotkać takie osoby na polskich ulicach! Zobaczcie!

Już jesienią na antenie TTV będziemy mogli oglądać 7. sezon popularnego programu „Królowe Życie”. Program pokazuje nam osoby, które osiągnęły to, co zamierzały, żyją „na bogato” w swoim środowisku, według swoich zasada i scenariusza.

Jak do tej pory niekwestionowaną gwiazdą show była Dagmara Kaźmierska, która swoim szalonym zachowaniem i niekonwencjonalnym podejściem do życia podbiła serca fanów programu i bez wątpienia jak do tej pory była jego największą gwiazdą! Czyżby Kaźmierska mogła poczuć się zagrożona?

Coś na pewno jest na rzeczy, ponieważ nowa królowa wręcz szokuje swoim wyglądem i na pewno nie często możemy spotykać takie osoby w naszym otoczeniu. O kim mowa?

Kasia z Oławy, która przedstawia się pod pseudonimem Laluna Unique, dołączyła do grona bohaterek programu „Królowe Życia” już w poprzednim sezonie. Laluna pracuje jako modelka bielizny, bo jak sama mówi o sobie, uwielbia swoją kobiecą i dziką naturę. Posiada liczne tatuaże, które przykrywają znaczną część jej ciała. Ma córeczkę Laurę, nad której opieką pomaga jej mama. Bez wątpienia jest kontrowersyjną osobą, a jej hasło życiowe brzmi:

„Rób swoje!”

Lalunę mogliśmy już poznać wraz z jej partnerem w 6. sezonie programu, zaraz po powrocie z Turcji, gdzie przeszła szereg operacji plastycznych. Kobieta i jej narzeczony nigdy nie ukrywali, że chętnie korzystają z pomocy chirurga plastycznego, ale modelka przy tym stwierdziła, że nie wyobraża sobie, żeby jej córka Laura poszła w ich ślady. W jednym z poprzednich odcinków, Laluna wyznała, że nigdy nie pozwoli córce na tatuaż czy operacje plastyczne.

„Jesteś piękna i naturalna i taka masz zostać”-skomentowała Kasia swoją decyzję na temat operacji córki.

A kim w takim razie jest partner polskiej Kim Kardashian?

Gabryel Vicenzo jest modelem i trenerem fitness, a na co dzień mieszka we Francji. Jego wygląd, jak można zauważyć, również nie należy do zbyt naturalnych!

Para bez wątpienia wyróżnia się w tłumie, ale wszystko wskazuje na to, że dobrze się z tym czują. 36-latka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego luksusowego życia i opowiada o kolejnych zabiegach chirurgicznych.

Możemy już teraz stwierdzić, że w nowym sezonie „Królowych Życia” Laluna wraz ze swoim narzeczonym nieźle namieszają! Czyżby, jak do tej pory, niezagrożona pozycja Dagmary Kaźmierskiej była jednak zagrożona? A może dotychczasowa „Królowa Życia” nie ma się czego obawiać? Tego na pewno dowiemy się w nowym sezonie programu!

A Wy co sądzicie o polskiej Kim Kardashian i jej narzeczonym?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry