Poznajecie aktora ze zdjęcia? Internauci nie wierzą, że można się tak zmienić!

2 września 2020
Przez: : M.J

Na swoich profilach w mediach społecznościowych wiele znanych osób pokazuje zdjęcia z młodości, które zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie wśród internautów. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie znanego aktora, który trzeba przyznać, zmienił się diametralnie! Zobaczcie, o kogo chodzi! Poznajecie aktora ze zdjęcia?

Bez dwóch zdań tę metamorfozę można zaliczyć do jednej z najbardziej spektakularnych. Na Instagramie Tomasza Oświecińskiego pojawiła się fotografia z młodości, na której widzimy go, jako 21-latka!

Tomasz Oświeciński swoją karierę bez wątpienia zawdzięcza Patrykowi Vedze. To właśnie dzięki jednej z ról stał się sławny i rozpoznawalny. Reżyser z chęcią obsadza go w rolach osiłków w swoich filmach. Na kolejne propozycje zawodowe Tomasz nie musiał długo czekać. Oświeciński nie tylko gra w filmach Vegi, ale również na stałe zagościł w obsadzie jednego z popularnych seriali i nic nie zapowiada, aby zrezygnował z tej roli.

Co więcej, Oświeciński pojawi się również na parkiecie tanecznego show “Taniec z Gwiazdami”. Przypomnijmy, że po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa program powraca na nasze ekrany już w ten piątek, 4 września.

Poznajecie aktora ze zdjęcia?

Tomek na Instagramie pokazał zdjęcie z lat swojej młodości. Można śmiało powiedzieć, że wówczas 21-letni aktor miał już swój unikatowy styl i nie zapomniał wspomnieć o tym w opisie do zdjęcia:

“Styl – tego nie można się nauczyć, z tym się trzeba urodzić… 😂😂😂 Uwierzycie, że ten przystojniak z bujną grzywą to ja w wieku 21 lat? Myślicie, że gdyby w tamtych czasach istniał Instagram miałbym szansę na zostanie blogerem modowym? 😎”

Internauci obserwujący profil Tomasza na Instagramie (a jest ich tam ponad 100 tysięcy) nie mogą uwierzyć, że przez ten czas przeszedł on tak spektakularną metamorfozę, bo w komentarzach pod zdjęciem czytamy:

“Naprawdę? Może to jakiś żart 🤔?? 😉”

“Nie do poznania zupełnie inny facet z przed lat”

“Co sport robi z ludźmi 😮”

“wielki szacun za super stylówke😉👌 Niebieski to zdecydowanie kolor dla Pana 👍”

Musimy przyznać, że Tomasz przeszedł ogromną metamorfozę przez te 26 lat!

Zobaczcie również: Tomasz Oświeciński kiedyś i dziś! Nie do poznania?

Poznaliście Tomasza na zdjęciu z młodości?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej