“True Love”: Nowe randkowe show w TVN7! Co z Hotelem Paradise?

28 listopada 2022
Przez: : M.S.

W następnym roku stacja TVN7 zaskoczy widzów nowym programem randkowym. True Love to reality-show, które z pewnością stanie się kolejnym hitem telewizyjnym. Właśnie ruszyły castingi!

Nowy program True Love

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie randkowe reality-show budzą w widzach sporo emocji i są coraz częściej przez nich oglądane. W TVP sporą sympatią cieszy się program Rolnik szuka żony. W Polsacie jednym z największych hitów jest Love Island, Wyspa Miłości. W TVN7 natomiast do tej pory jednym z najchętniej oglądanych reality-show było Hotel Paradise.

Jak się okazuje ostatnia z wymienionych stacji szykuje kolejny hitowy program. Już w przyszłym roku swoją premierę będzie miało nowe reality-show pt. True Love. Program ten jest polską wersją True Love, stworzoną przez Warner Bros. Ma on celu znaleźć pary, które połączyła prawdziwa miłość.

Zasady programu True Love

W programie weźmie udział sześć singielek oraz sześciu singli. Uczestnicy zamieszkają razem w luksusowym hotelu i ich zadaniem będzie połączyć się w pary, tak aby stworzyć prawdziwą, szczerą relację, co sprawdzane będzie na wykrywaczu kłamstw. Zwycięzcami reality-show będzie ta para, którą połączy prawdziwe uczucie. Nagrodą w programie Prawdziwa miłość będą pieniądze.

Casting

Obecnie trwają castingi do 1. edycji programu True Love, do które zgłaszać mogą się single i singielki poszukujący prawdziwego uczucia.

Jesteś singlem lub singielką, tęsknisz za słońcem i romantycznymi randkami w luksusowej willi na drugim końcu świata? Weź udział w zupełnie nowym, wielkim eksperymencie miłosnym! Czekamy na interesujących ludzi, gotowych się zakochać. To może być twoja przygoda życia – spotkaj prawdziwą miłość! Nie przegap szansy i zgłoś się już dziś!” – czytam na profilu programu.

Kiedy premiera True Love?

Jak już wspominaliśmy obecnie trwają castingi do nowego reality-show. Produkcja przewiduje premierę programu True Love na 2023 roku jednak nie wiadomo, czy odbędzie się to podczas wiosennej czy jesiennej ramówki. Do tej pory nie poznano jeszcze uczestników ani miejsca i daty rozpoczęcia kręcenia zdjęć do randkowego reality-show.

Fani programu Hotel Paradise obawiają się, że nowe reality-show zdetronizuje obecne i program zostanie ściągnięty z anteny. Jednak najprawdopodobniej mogą oni odetchnąć z ulgą, gdyż wiele wskazuje na to, że powstaną dwie kolejne edycje Hotelu Paradise!

ZOBACZ TAKŻE: Czy będzie 7. edycja Hotelu Paradise?

Myślicie, że nowe randkowe reality-show stanie się kolejnym hitem TVN7? A może pobije swoją oglądalnością program realizowany przez konkurencyjną stacją Polsat- Love Island. Wyspa Miłości?

Źródło: wirtualnemedia.pl, Instagram TVN7

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej