Połącz się z nami

„Pretty women” w polskiej wersji już wkrótce. Kogo zobaczymy w głównych rolach?

Rozrywka

„Pretty women” w polskiej wersji już wkrótce. Kogo zobaczymy w głównych rolach?

Kultowy film, który zna każdy fan kina, już niebawem doczeka się wersji w języku polskim, ale nie filmowej, a musicalowej. „Pretty Women” w polskiej wersji już wkrótce.

Poznajcie szczegóły dotyczące musicalu, który może okazać się wielkim hitem!

Zapewne każdy fan światowego kina oglądał „Pretty women”. Amerykański film z Julią Roberts i Richardem Gerem to prawdziwy klasyk, który mimo że ma już aż 30 lat, niezmiennie wciąż przyciąga przed ekrany wielu widzów. Komedia romantyczna opowiada o historii miłości bogatego biznesmena Edwarda i prostytutki Vinien, która mimo przeciwności losu, ostatecznie skończyła szczęśliwie.

pretty women

Ostatnio głośno było o tym, jakoby amerykański film doczekać się miał również polskiej wersji, ale nie tyle co kinowej, jak musicalowej. Informacje te zostały potwierdzone i znamy już nawet osoby, które wcielą się w główne postaci. Vivian zagrają dwie aktorki – Malwina Kusior, a także Marta Wiejek. Edwarda natomiast zagra trzech aktorów – Rafał Szatan, Marcin Jajkiewicz oraz Tomasz Bacajewski.

„Pretty Women” w polskiej wersji już wkrótce

Według informacji „Pretty woman” w polskiej wersji powinien pojawić się na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi na początku przyszłego roku.

Serwis Plejada zapytał Rafał Szatana, który wcieli się w postać Edwarda, co skłoniło go do wcięcia udziału w castingu.

W tym wypadku mocno zachęcił mnie tytuł, ponieważ ja jestem jeszcze z czasów, kiedy film „Pretty Woman” był bardzo popularny. Wtedy byłem małym dzieciakiem i dobrze pamiętam go z czasów, kiedy był nowością i każdy się nim zachwycał”.

W oryginalnej wersji filmowy Edward – czyli Richard, jest nie co starszy od męża Basi Kurdej-Szatan Co myśli o tym odtwórca głównej roli?

Obawiałem się tego, że Richard był troszeczkę starszy ode mnie w filmie, ale wiedziałem, że musicalowa wersja jest nieco inna i obsada aktorów jest młodsza, więc uznałem, że powalczę”.

Wybierzecie się do teatru, aby zobaczyć polską wersję „Pretty women”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry