Połącz się z nami

Primark w Polsce! Wiemy gdzie i kiedy otwarcie!

Primark w Polsce

News

Primark w Polsce! Wiemy gdzie i kiedy otwarcie!

Primark w Polsce! Sklep zostanie otworzony jeszcze w tym miesiącu! Co ciekawe, sieć ogłosiła, że pierwsze sklepy w naszym kraju pojawią się w Warszawie i Poznaniu. Gdzie i kiedy dokładnie nastąpi otwarcie?

Primark to irlandzka firma odzieżowa, która funkcjonuje już od blisko 50 lat! Co ciekawe, na rodzimym rynku funkcjonuje pod nazwą Penneys. Sklepy znajdują się już w 90 krajach na całym świecie, a już w 2020 roku pojawią się w Polsce. Jeden z nich zostanie otworzy Warszawie, drugi w Poznaniu. Początkowo otwarcie planowano na wiosnę, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie plany.

Primark w Polsce! Wiemy gdzie i kiedy otwarcie!

Jak informuje Businessinsider pierwszy sklep ma zostać otwarty w Galerii Młociny w Warszawie już za dwa tygodnie!

„Warszawa to centralny punkt w Polsce, bardzo duża baza klientów i miejsce, gdzie można najlepiej się sprawdzić. To pierwsze kluczowe otwarcie w Europie Środkowo-Wschodniej. (…) Nasza oferta cenowa w Polsce będzie porównywalna z ofertą w naszych sklepach w Europie – poinformował Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska.

Otwarcie zaplanowano dokładnie 20 sierpnia o godzinie 10:00. Będzie to ogromne przedsięwzięcie. Sklep ma aż 4 tys. metrów kwadratowych i zatrudnia 250 pracowników.

„Nasz zespół składa się z 250 osób. (…) Wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę. Mamy różne formy: pełen etat, część etatu, pracę w weekendy, rano i wieczorami. Chodzi o to, by zespół mógł znaleźć balans między życiem prywatnym a pracą. Najniższe wynagrodzenia, jakie oferujemy naszym doradcom klienta są zdecydowanie wyższe niż minimalna płaca. Do tego oferujemy również benefity, m.in. kartę Multisport, jak i prywatną opiekę medyczną dla każdego z pracowników” – zdradził Podwojski.

Ponadto, kolejny sklep ma pojawić się już za rok w Poznaniu. Istnieje również szansa, że kolejne punty sieci Primark pojawią się w innych polskich miastach. Wszystko zależy od przyjęcia marki przez klientów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry