„Prince Charming”: Oliwer przeszedł spektakularną metamorfozę! Jacek Jelonek byłby zachwycony

10 listopada 2021
Przez: : M.J

Oliwer Kubiak zdecydował się na udział w pierwszym gejowskim reality-show w naszym kraju pt. Prince Charming. Dał się poznać widzom, jako uroczy blondyn. Już od samego początku zdobył względy tytułowego księcia. Jak się okazuje, w sieci znajdziemy zdjęcia Oliwera w całkowicie innej odsłonie. Jak prezentuje się w krótkich, ciemnych włosach?

Prince Charming

Pierwszy tego typu program w Polsce swoją premierę miał na platformie Player, jednak produkcja zdecydowała się na jego emisję w telewizji. Widzowie bardzo ciepło przyjęli reality-show, w którym kilkunastu singli walczy o względy tytułowego księcia, którym jest Jacek Jelonek.

Zobacz także: Widzowie ocenili nowe reality-show. Co sądzą o pierwszej tego typu produkcji?

Oliwer niemal od początku wpadł w oko Jackowi i jak mogliśmy zauważyć, 26-latkowi bardzo zależy na względach tytułowego księcia. Powoli wyrasta na jednego z faworytów. Czy to on zdobędzie serce przystojnego 34-latka? O tym przekonamy się już niebawem.

Choć w programie Oliwer pokazał się w jasnych blond włosach, to po zakończonych zdjęciach zdecydował się przejść diametralną metamorfozę. Mężczyzna jest nie do poznania!

Metamorfoza Oliwera z Prince Charming

Oliwer w hiszpańskiej willi był przez jej mieszkańców nazywany Kenem. Na pewno zwracał na siebie uwagę swoim wyglądem i można śmiało powiedzieć, że uchodził za jednego z najprzystojniejszych uczestników. Zapewne mało kto może sobie wyobrazić 26-latka w innej odsłonie, jednak na jego Instagramie znajdziemy zdjęcia, na których nie przypomina chłopaka z reality-show.

Zobacz także: Kogo wybierze Jacek Jelonek? Widzowie mają swój typ!

Podczas konferencji programu Prince Charming Oliwer zaprezentował się w krótkich włosach. Z jego głowy zniknął również jasny blond, a na twarzy pojawił się gęsty, ciemny zarost.

Oliwer z Prince Charming.
Oliwer przeszedł ogromną metamorfozę.

Obserwatorzy profilu Oliwera zgodnie przyznali, że po metamorfozie prezentuje się znakomicie:

“Zdecydowanie obecna stylówka lepsza 😉 obłędnie teraz wyglądasz 😍 “

“W blondzie się zakochałem, ale ta wersja też jest 🔥”

“Dla takiego ciacha warto oglądać 😍❤️🔥”

Nie mamy wątpliwości, że metamorfoza Oliwera przypadłaby do gustu Jackowi Jelonkowi.

Też tak myślicie?

Oliwer Kubiak.
Oliwer Kubiak w ciemnych włosach.

Źródło: Instagram Oliwera Kubiaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej