Połącz się z nami

Problemy Jonkisza w solówce. Czy się poddał? „Dance Dance Dance” 2.

Rozrywka

Problemy Jonkisza w solówce. Czy się poddał? „Dance Dance Dance” 2.

Za nami kolejny odcinek tanecznego show TVP „Dance Dance Dance” 2, po duetach tym razem jednak zobaczyliśmy występy solowe. Jak zawsze emocji nie brakowało, pojawił się także stres i łzy. Pojawiły się problemy Jonkisza w solówce. Czy jednak wybrnął z trudnej sytuacji? Kto zaprezentował się najlepiej solo? Zobaczcie!

Tydzień temu mogliśmy zobaczyć występy czterech duetów: Annę Kaczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała i Krzysztofa Jonkisz, Fit Lovers oraz Rafała Mroczka i Przemka Cypryańskiego.

Wówczas najgorszym duetem okazał się ten Rafała i Przemka, najlepsi zaś byli Ania i Mateusz. Padła także historyczna pierwsza dziesiątka w programie, którą przyznała Anna Mucha właśnie Ani i Mateuszowi

Przypomnijmy sobie zatem, jak wyglądała tabela wyników po duetach:

  • Ania i Mateusz – 27 punktów
  • Pamela i Mateusz – 20 punktów
  • Rafał i Krzysiek – 19,5 punktów
  • Rafał i Przemek – 19 pkt

Teraz zaś z każdej pary jedna osoba zaprezentowała się solo. Jak te występy namieszały w punktacji? Przekonajcie się!

„Dance Dance Dance” 2. Solówki

Jako pierwsza zaprezentowała się Pamela z Fit Lovers w choreografii z teledysku do piosenki „Rich Girl” Gwen Stefani feat. Eve. Trzeba przyznać, że w roli niegrzecznej bardzo dobrze się na nią patrzyło. Jurorzy rzeczywiście docenili ja za to, że pracowała nad sobą i wzięła sobie do serca wszystkie ich wcześniejsze uwagi.

„Jesteś petardą… Doceniam, że podeszłaś do tego poważnie” – powiedziała Ida

„Chciałbym, żeby było coraz więcej ryzyka w twoich choreografiach. Pierwszy raz zaryzykowałaś. Na końcu pokazałaś siebie” – powiedział Robert

Następnym tańczącym był Przemek Cypriański w choreografii do piosenki „All Night Long” Lionela Richie. Podczas prób miał on faktycznie mały kryzys, ucząc się tańca składającego się z różnych stylów.

„Ty jesteś jak rybka Dori… Masz brak pamięci krótkotrwałej” – powiedziała do Przemka na próbach trenerka.

Na scenie również było widać jego napięcie podczas tańca, to także zauważyli jurorzy zwłaszcza Ania. Ida zaś broniła Przemka, tłumacząc cały występ piosenką.

„Była w tym szarmancja i to doceniam”– powiedziała Ida

„To było takie… bez energii”– powiedziała Ania

Kolejno wystąpił Mateusz Łapka, który musiał zmierzyć się z teledyskiem Robbiego Williamsa do piosenki „Rock DJ”.

„Obawiam się, na ile to będzie smaczne… Przerasta mnie to zadanie” – powiedział Mateusz

W teledysku tym samego tańca jest niewiele, bo wykonawca rozbiera się toczony tancerzami. Dlatego też choreografia została dla Mateusza stworzona. Pomimo jego obaw tancerza i wielu jego rozterek przy pracy nad tańcem jurorzy docenili jego występ.

„Super…, ale Robie Williams jest totalnym łobuzem. Tego pazura mi zabrakło” – powiedziała Ania

„Dla mnie to było szczere”- powiedziała Ida

Problemy Krzysztofa Jonkisza w solówce. Czy się poddał? Zobaczcie!

Jako ostatni na scenie pojawił się Krzysztof Jonkisz i miał zaprezentować się w tańcu do utworu Willa Smitha „Gettin’ Jiggly With It. Nie wytrzymał on jednak emocji i po rozpoczęciu przerwał występ i uciekł za kulisy. Nie brakowało tam również jego łez wywołanych niewątpliwie napięciem.

„Zrobił najgorszą rzecz… Poddał się.”– komentowała Ida

„Tak fajnie zaczął… szkoda.”- powiedział Robert Kupisz

Ida bardzo się przejęła i wyszła do niego pocieszając go. Długo trwało, to jak Krzysztof zbierał się w sobie. Jednak finalnie wrócił. Produkcja, za namowa wszystkich uczestników pozwoliła mi wrócić i zaprezentować swój taniec.

Rzeczywiście potem było, na co patrzeć, bo drugie podejście zakończyło się świetnym występem. Jury wstało, a pozostali uczestnicy na koniec wybiegli na scenę.

„Patrz- żyjesz, wyszedłeś na scenę, zatańczyłeś. To była super solówka. To nie jest z litości 8,5 punktów” – powiedziała Ida

„Chcę podziękować wszystkim uczestnikom”– powiedział Rafał Kupisz

„Miesiąc temu sortowałeś ryby….stary jesteś bohaterem telewizji. Jestem zauroczona”– powiedziała Ania

Musicie przyznać, że odcinek ten był bardzo emocjonujący, uczestnicy pokazali zaś, że wygrana nie jest najważniejsza.

Ku zaskoczeniu z pewnością wielu widzów, nikt nie odpadł, a punktacja będzie miała znaczenie w kolejnym odcinku. Dwie zagrożone pary to w dalszym ciągu Rafał i Przemek oraz Rafał i Krzysiek.

  • Ania i Mateusz – 55,5 punktów
  • Pamela i Mateusz – 44 punktów
  • Rafał i Krzysiek – 40,5 punktów
  • Rafał i Przemek – 37,5 pkt

W związku z epidemią koronawirusem produkcja jednak musiała przerwać nagrania kolejnych odcinków. Dlatego emitowane są tylko te odcinki, które zostały już nakręcone. Przed nami zatem jeszcze dwa tygodnie z „Dance Dance Dance 2”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry