Projekt Gessler i Wojewódzkiego! Król i Królowa TVN-u połączyli siły!

9 grudnia 2019
Przez: : M.J

Kuba Wojewódzki na swoim profilu w social-mediach ogłosił, że wraz z Magdą Gessler przygotowali wspólną niespodziankę dla swoich fanów. Nie da się ukryć, że taki duet może oznaczać tylko jedno- projekt Gessler i Wojewódzkiego na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! Poznajcie szczegóły!

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową smaku w naszym kraju. Jej program Kuchenne Rewolucje doczekał się już kilkunastu sezonów, a ona wciąż jeździ po całej Polsce, zmieniając nie tylko restauracje, ale również życie właścicieli. O Magdzie można śmiało powiedzieć, że jest kolorowym ptakiem i za to pokochały ją miliony Polaków. Również show Kuby Wojewódzkiego od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, a na jego kanapach zasiadały największe gwiazdy!

Jakiś czas temu to właśnie Magda Gessler wraz z synem Tadeuszem gościła na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego. Więcej o tym odcinku przeczytacie TUTAJ!. Niedługo po ich spotkaniu, na profilu Króla TVN-u pojawiło się wspólne zdjęcie z Magdą tajemniczo podpisane:

“[…] #spiskujemy 😎🤫🗣️”

Fani tej dwójki od razu zaczęli się zastanawiać, co takiego wymyśli dla nas Król i Królowa. Teraz już wszystko wiadomo ! Zarówno Magda, jak i Kuba w swoich social-mediach poinformowali internautów o wspólnym projekcie, który może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Projekt Gessler i Wojewódzkiego!

Jak już możemy się dowiedzieć, Król i Królowa mają dla nas niespodziankę w postaci wspólnego kanału w serwisie YouTube. Od 11 grudnia będziemy mogli wraz z nimi przygotować się do Wigilii, która zbliża się wielkimi krokami!

“UWAGA⚠️🎄🎁 Król i Królowa @tvn.pl połączyli siły. Wspólnie ruszamy z kanałem @magdagessler_official ma #youtube 🥗🥘🥮🍰 Zaczynamy od kulinarnego odliczania do Wigilii 🎅💋🍬”

Na filmikach, które pojawiły się na profilach Magdy i Kuby, możemy zobaczyć Gessler, która ewidentnie jest w swoim żywiole. Fani tej dwójki nie kryją, że czekali, aż dwie najbarwniejsze postaci w polskim show-biznesie połączą swoje siły i stworzą wspólny projekt!

“Ale bomba 😘😘”

“Kuba jako sous chef ? 👨‍🍳 😜”

“Ale kombo”

Tak więc już 11 grudnia okaże się, czy w kuchni również u boku Magdy zobaczymy Kubę. Na pewno nie będzie brakowała poczucia humoru i pysznych przepisów!

Co myślicie o projekcie Gessler i Wojewódzkiego? Będziecie oglądać?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej