Połącz się z nami

„Projekt Lady 6”: Uczestniczki przeszły diametralne metamorfozy. Mamy zdjęcia!

Projekt Lady

Rozrywka

„Projekt Lady 6”: Uczestniczki przeszły diametralne metamorfozy. Mamy zdjęcia!

Obecnie trwa 6. edycja programu Projekt Lady, w którym uczestniczki uczą się zachowywać jak prawdziwe damy. Jednym z elementów jest również diametralna zmiana ich wizerunku. Trzeba przyznać, że są nie do poznania. Zobaczcie zdjęcia!

Projekt Lady

Projekt Lady to wyjątkowa produkcja, w której udział biorą kobiety chcące zmienić swoje życie. Program emitowany jest od 2016 roku i niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie pokochali śledzić losy bohaterek i obserwować ich zmiany na lepsze.

Zobacz także: Wielka metamorfoza Patusi z Projektu Lady

Bohaterki programu biorą udział w licznych warsztatach, wykładach i szkoleniach, na których uczą się walczyć ze swoimi traumami i panować nad emocjami. Nie brakuje szczerych wyznań i łez. Nad wszystkimi czuwają mentorki – Tatiana Mindewicz-Puacz i dr Irena Kamińskiej-Radomskiej, które pomagają uczestniczkom zaakceptować siebie i stać się lepszymi ludźmi. Prowadzącą programu jest natomiast Małgorzata Rozenek-Majdan, bez której chyba nikt nie wyobraża sobie produkcji.

Zobacz także: Zmiany w emisji Projektu Lady

Uczestniczka, która przejdzie największą zmianę otrzyma nagrodę główną, czyli trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oksfordzie o wartości ok. 70 tys.

Tatiana Mindewicz-Puacz

Metamorfozy uczestniczek

Jednym z obowiązkowych etapów w programie są metamorfozy. Grono ekspertów skupia się na bohaterkach i stara się wydobyć z nich kobiece piękno. Oprócz radykalnych zmian fryzur, dziewczęta otrzymują również lekcje stylu, podczas których uczą się dobierać strój do figury. Bohaterki udają się również do kosmetyczki, która zadba o ich dłonie. W programie nie ma bowiem przyzwolenia na długie i sztuczne paznokcie w mocnych kolorach. Ostatnim krokiem jest również makijaż, który podkreśla naturalne piękno uczestniczek.

W ostatnim odcinku 6. edycji show bohaterki poddały się diametralnym metamorfozom i trzeba przyznać, że prezentują się rewelacyjnie. Koniecznie zobaczcie zdjęcia przed i po!

Która metamorfoza najbardziej przypadła Wam do gustu?

źródło: Instagram Projektu Lady

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry