Projektantka mody wytatuowała rocznego syna! Przetrzecie oczy ze zdziwienia…[ZDJĘCIA]

Słowa kluczowe:
shamekia morrissyntatuaż
21 maja 2022
Przez: : M.J

Mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Shamekia Morris nie od dziś wzbudza zainteresowanie w sieci swoją pociechą. Matka rocznego chłopca jest miłośniczką tatuaży i swoją pasję przelewa na rocznego synka. Zdjęcia wydziaranego małego chłopca wzbudziły sensację w sieci, a Shamekia musiała się zmierzyć z ogromnym hejtem. Co o tym myśli?

Czym zasłynęła Shamekia Morris?

W mediach społecznościowych nie brakuje profili, które wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród internautów. Wiele osób prześciga się w tym, aby uzbierać jak największą liczbę obserwatorów, a ich pomysły, są niekiedy zadziwiające.

Jedną z takich osób, która zgromadziła pokaźną liczbę obserwatorów na swoim profilu jest amerykańska projektantka mody, która uwielbia tatuaże. Jej ciało zdobi ponad sto malunków i na tym nie zamierza poprzestać. Jak się również okazuje, swoją pasję przelewa na swojego uroczego rocznego synka. Zdjęcia chłopca za każdym razem wzbudzają sensację. Morris niejednokrotnie publikowała fotki syna w nietypowych stylizacjach, na których widzimy malucha obwieszonego złotą biżuterią.

Wytatuowany roczny chłopiec.
Shamekia Morris z synem.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła tatuaż na twarzy! Ładnie wygląda?

Tym razem uwagę internautów zwróciły zdjęcia rocznego Treylina Armaniego, którego mama postanowiła wytatuować. Choć są to tylko tymczasowe malunki, to i tak na Shamekie spadała ogromna lawina hejtu.

Fani reagują na tatuaże rocznego chłopca

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy na Instagramie pojawiły się zdjęcia wytatuowanego malucha. Musicie przyznać, że ciężko obok nich przejść obojętnie.

Choć jest sporo internautów, którzy nie mogą napatrzeć się na uroczego malucha i chwalą takie postępowanie, to wielu z nich uważa zupełnie inaczej. Jak z hejtem radzi sobie Shamekia Morris?

“Spotykam się z wieloma reakcjami. Ludzie mówią, że wychowuję syna na gangstera, bandytę. Ludzie ostrzegają, że mój syn trafi do więzienia albo zostanie zastrzelony na ulicy. Boli mnie to, bo wiem, że nie jestem złą matką, a określają mnie najróżniejszymi wyzwiskami. To jest szalone […] Mam kilka słów do ludzi, którzy mnie osądzają: „nie obchodzi mnie to, co mówicie, bo to styl życia, który lubimy”- wyjaśniła.

Musicie przyznać, że powyższe zdjęcia są niecodziennym widokiem.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wydziarał się dla piątej żony! Na jaki malunek się zdecydował?

Źródło: Fakt / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej