Połącz się z nami

Prokop wcisnął złoty przycisk! Kto miał ten wyjątkowy talent?

Prokop wcisnął złoty przycisk

Rozrywka

Prokop wcisnął złoty przycisk! Kto miał ten wyjątkowy talent?

Z pewnością dzisiejszy odcinek „Mam Talent” w Gdańsku pokazał nam kilka prawdziwych talentów. Widzieliśmy talenty gimnastyczne i akrobatyczne, mogliśmy doświadczyć również wzruszeń, a także śmiać się do rozpuku. Jednak przede wszystkim w tym odcinku pojawił się ktoś wyjątkowy, bo Marcin Prokop wcisnął złoty przycisk. Zobaczcie zatem, w skrócie co się działo.

Rzeczywiście pod koniec piątego odcinka „Mam Talent” mogliśmy się pośmiać, choć wcale się na to nie zapowiadało. Patrząc na panów skaczących w dmuchanych piłkach, wielu z pewnością zadawało sobie pytanie „co to za talent?”. Jednak to nie było takie ważne, najlepsze zdarzyło się po ich występie. Kiedy to Agustin razem z Małgosią wyszli na scenę i weszli do piłek. Stoczyli zaciekły pojedynek, nie raz walcząc również z piłką. Być może właśnie dzięki temu panowie w piłkach dostali trzy razy „tak”.

Jednak od samego początku show pozwoliło nam się dobrze bawić. Wiele wzruszeń przyniósł z pewnością występ Natalii z Ukrainy, która opowiedział pewną historię malowaną światłem.

Pełne emocji było również akrobatyczne, trochę abstrakcyjne i psychodeliczne widowisko na wysokości. Gdzie wyginając się do muzyki na metalowym sześcianie zaprezentowały się Daria i Aleksandra.

Widzieliśmy także piękne show przedstawiające sentymentalną historię w wykonaniu dwójki gimnastyków.

Nie zabrakło magika, teatru ulicznego czy muzyków. Jednakże jeden uczestnik pokazał szczególny talent, a przede wszystkim zachwycił Marcina Prokopa.

Prokop wcisnął złoty przycisk

Kiedy szesnastoletni Dawid „Ukeboy” wyszedł na scenę, nie zapowiadało się nic nadzwyczajnego. Przynajmniej to można było odczytać z min jurorów. Jednak podczas jego występu ich twarze przybierało zupełnie inny wyraz. Przed jego występem dowiedzieliśmy się, że publikuje trochę w sieci i że jest już nawet po dwóch mini koncertach. Dawid wykonał swoją autorską piosenkę, gdzie pokazała swój talent wokalny, ale również umiejętność raperskie.

Występ zakończył się owacja na stojąco całej widowni, a Agnieszka nie mogła wyjść z podziwu, nad dojrzałością w tak młodym wieku.

„Wow. Ja osobiście nie mogę uwierzyć w to, co się wydarzyło na tej scenie… Jesteś po prostu genialnym artysta dla mnie. To jest dla mnie światowy poziom” – powiedziała Agnieszka.

Wszyscy jurorzy byli pod wrażeniem, a młody chłopak właśnie spełniał jedno ze swoich marzeń, występując w „Mam talent”. Jenak to nie wszystko, bowiem wystąpi on od razu w półfinałowych odcinkach, gdyż Marcin Prokop wyszedł na scenę zza kulis i wcisnął złoty przycisk.

Oczywiście gratulujemy Dawidowi i trzymamy kciuki w półfinale!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry