Połącz się z nami

Promocja ROSSMANN wrzesień 2019! Nowe zasady i jeszcze większe obniżki cen!

Promocja Rossmann

Moda i uroda

Promocja ROSSMANN wrzesień 2019! Nowe zasady i jeszcze większe obniżki cen!

Już 16 września startuje kolejna promocja ROSSMANN wrzesień 2019! . Po raz kolejny będziemy mogli zakupić kosmetyki do makijażu w obniżonych cenach. Jest to bez wątpienia gradka dla pasjonatek makijażu, lecz tym razem sieciówka postanowiła wprowadzić nowe zasady! Zobaczcie jakie, które produkty obowiązuje promocja i jak długo potrwa!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=2ziQ9DJPhio

Promocja ROSSMANN wrzesień 2019! Kiedy się zaczyna i kończy?

Promocje w sklepach Rossmann zawsze przyciągają tłumy klientów. Nie ma się co dziwić, ponieważ można wtedy upolować prawdziwą cenową perełkę. Promocja -55% jest dwa razy w roku-jesienią i wiosną. Już 16 września w poniedziałek będziemy mogli skorzystać z rabatów na różne kosmetyki. Cała akcja promocyjna potrwa do 30 września!

Promocja ROSSMANN wrzesień 2019! Regulamin! Spore zmiany!

Tym razem będą obowiązywały nieco inne zasady niż do tej pory. Klientki sieciówki przyzwyczaiły się, że do tej pory promocja była -55% na wszystkie kosmetyki i aby skorzystać z tego rabatu musieliśmy zakupić minimum 3 różne produkty.

Tym razem nie dość, że nie będzie obowiązywał limit zakupionych produktów (będzie można kupić kilka sztuk tego samego kosmetyku), to jest jeszcze kilka istotnych zmian!

Kosmetyki będziemy mogli kupić z rabatem 40%, 50%, 60%, bądź nawet 70%.

Dodatkowo Rossmann w swojej promocyjnej ofercie przygotował produkty, według zasady 1+1 gratis.

„Podczas promocji Rossmann wrzesień 2019 na klientów będą czekać obniżki różnej wysokości. Niektóre kosmetyki będzie można kupić taniej o 40%, inne o 50% czy o 60%, a niektóre nawet o 70% taniej. Co więcej, pojawią się także oferty, które zakładają konieczność zakupu tylko jednego produktu, a drugi otrzymamy wtedy gratis (1+1 gratis)”.

Promocja ROSSMANN wrzesień 2019! Aplikacja Rossmann na telefon.

Jak się okazuje, tutaj również zaszły niemałe zmiany. Jak do tej pory każdy, kto chciał skorzystać z promocji -55% musiał należeć do KLUBU ROSSMANN i posiadać aplikację na telefonie!

Tym razem z promocji będą mogli skorzystać wszyscy klienci!

Natomiast sieciówka nie zapomniała o swoich Klubowiczach. Osoby, które pierwsze skorzystają z promocji ROSSMANN wrzesień 2019, będą mogły liczyć na niespodzianki! Jakie? To niestety nie zostało zdradzone!

Promocja ROSSMANN wrzesień 2019! Jakie rzeczy będą przecenione?

Bez wątpienia będzie to wielka gradka dla kobiet! To idealna okazja do zakupu i wypróbowania nowych kosmetyków, do których wcześniej nie byliśmy przekonani lub cena była za wysoka. W takim razie co kupimy w niższej cenie?

Szminki
Rozświetlacze
Róże
Bronzery
Pudry, podkłady i fluidy
Kredki i konturówki
Tusze do rzęs i eyelinery oraz wiele, wiele innych!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry