Przemek Farbotko: [wiek, Hotel Paradise, partnerka, Instagram]

27 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Przemek to kolejny uczestnik Hotel Paradise 4. Co wiadomo o nowym mieszkańcu, który zamelduje się w rajskim hotelu?

Przemek Farbotko z Hotel Paradise
Przemek z Hotel Paradise 4

Kim jest Przemek z Hotel Paradise?

Jak już wiadomo, kolejnym przedstawionym przez produkcję reality-show Hotel Paradise, uczestnikiem najnowszej edycji, jest Przemysław Farbotko. Mężczyzna ma 25 lat i na co dzień mieszka w Łodzi. Nowy uczestnik rajskiego hotelu mimo trudnych życiowych doświadczeń wciąż jest wielkim optymistą. Pracuje jako trener personalny i trenuje MMA, a do niedawna także kulturystykę. Co ciekawe, w dziedzinie tej może pochwalić się tytułem vice mistrza Polski.

Poza sportem wielką pasją Przemka jest również kuchnia. 25-latek często przebywa w klubach fitness oraz restauracjach. Ponadto Farbotko pisze teksty z gatunku rap i wkrótce chciałby nagrać swoje piosenki w studio.

Hotel Paradise 4

Nowa edycja reality-show pojawi się na antenie TVN7 już 30 sierpnia. Odcinki Hotel Paradise emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 20;00. Uczestnicy nowej edycji ponownie zamieszają w rajskim hotelu na Zanzibarze, gdzie łączyć będą się w pary, aby dotrzeć aż do finału. Osoba, która zostanie bez partnera, straci szansę na wygranie głównej nagrody, którą jest 100 tys. złotych.

Zobacz także: Kim jest Maria Wojtas z 4. edycji hotel Paradise?

Przemek Hotel Paradise: kobiety

Czy w Hotel Paradise Przemek pozna swoją drugą połówkę? Jak zdradził 25-latek, nie jest typem mężczyzny, który skacze z kwiatka na kwiatek. Zdecydowanie interesują go długie związki i dotychczas był jedynie w dwóch. Farbotko chciałby założyć rodzinę, a kobietą, która jest w stanie skraść jego serce jest drobna, naturalna dziewczyna z pięknym uśmiechem.

Przemysław Farbotko: Instagram

Przemek z Hotel Paradise 4 prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć go mogą pod adresem @przemek_hotelparadise4. Aktualnie profil uczestnika reality-show śledzi prawie 26 tys. obserwatorów, jednak wkrótce liczba ta z pewnością wzrośnie.

Przemek z Hotel Paradise
Przemek z Hotel Paradise 4

źródło: Instagram Hotel Paradise/Instagram Przemysław Fabrotko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej