Połącz się z nami

„Brzydula 2”: Zobaczcie zdjęcia Uli Cieplak po przemianie! Fani: „No i pozamiatane”…

Julia Kamińska w roli Uli Cieplak przed jej metamorfozą.

Moda i uroda

„Brzydula 2”: Zobaczcie zdjęcia Uli Cieplak po przemianie! Fani: „No i pozamiatane”…

W sieci pojawiły się zdjęcia Uli Cieplak po jej kolejnej metamorfozie. Mama trójki dzieci nie tylko pożegnała się z kilkoma dodatkowymi kilogramami, ale również całkowicie zmieniła swój wizerunek! Nie da się ukryć, że metamorfoza Cieplak jest widoczna już na pierwszy rzut oka, a produkcja i tym razem nie zawiodła! Zobaczcie, jak się prezentuje!

Drugi sezon Brzyduli wrócił na ekrany po wielu latach

Serial „Brzydula” opowiadający o losach Urszuli Cieplak ponad dziesięć lat temu zdobył ogromne uznanie wśród telewidzów. Wówczas mogliśmy zobaczyć, jak zwykła dziewczyna wchodzi w świat biznesu, a co więcej rozkochuje w sobie szefa wielkiej firmy. Ula Cieplak i Marek Dobrzański podbili serca telewidzów. Wielkim zaskoczeniem okazał się również fakt, że po dziesięciu latach TVN postanowił ponownie dodać do swojej ramówki ten właśnie hit sprzed lat.

W drugiej odsłonie serialu „Brzydula” zobaczyliśmy Ulę Cieplak, która po tym, jak stworzyła rodzinę z Markiem Dobrzańskim, nie do końca jest szczęśliwa. Cieplak zrezygnowała z kariery na rzecz macierzyństwa (wraz z Markiem mają trójkę dzieci), przybyło jej kilka nadprogramowych kilogramów, oraz nie da się ukryć, że się zaniedbała. Dodajmy, że serial w tym roku zdobył Telekamerę, co utwierdziło tylko producentów, że został ponownie bardzo ciepło przyjęty przez widzów!

View this post on Instagram

A post shared by Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Tym razem charakteryzatorzy również stanęli na wysokości zadania, ponieważ serialowa Ula Cieplak nie przypominała Julii Kamińskiej, która jest piękną kobietą. Niemnie jednak w tym sezonie również produkcja zadbała o to, aby metamorfoza Cieplak była spektakularna. Jak się okazuje, nie zawiedli! Zobaczcie, jak wygląda żona Marka Dobrzańskiego po metamorfozie!

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Violi z serialu „Brzydula”!

Zdjęcia Uli Cieplak po metamorfozie

Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych serialu „Brzydula” pojawiły się pierwsze zdjęcia Uli Cieplak po metamorfozie. Mama trójki dzieci nie tylko zrzuciła dodatkowe kilogramy, ale również zadbała o swój outfit i w nowym wydaniu wygląda fenomenalnie. Pod zdjęciami „nowej” Uli pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów serialu, którzy nie szczędzą pozytywnych wpisów:

„No i pozamiatane. Pani bizneswoman❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥”

„Piękna i zjawiskowa 🤩🤩❤️”

„Żona idealna, teraz gwiazda pasuje do Mareczka😁”

Zobaczcie metamorfozę, na którą czekało wielu fanów serialu!

Metamorfoza Uli Cieplak w serialu Brzydula 2.
Julia Kamińska w roli Uli Cieplak
Nowa fryzura Uli Cieplak
Nowa fryzura Uli Cieplak z serialu „Brzydula 2”
Ula Cieplak w niebieskiej sukience.
Nowy styl Uli Cieplak w serialu „Brzydula 2”
Ula Cieplak jest mamą trójki dzieci
Ula Cieplak schudła po metamorfozie

I jak Wam się podoba?

Źródło: Instagram serialu „Brzydula”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry