Połącz się z nami

Przemysław Runowski: [kim jest?, walki, Polsat Boxing Night, Instagram]

Opisy gwiazd

Przemysław Runowski: [kim jest?, walki, Polsat Boxing Night, Instagram]

Przemysław Runowski to jeden z bokserów, którzy zawalczą podczas najbliższej gali Polsat Boxing Night. Jeśli przed walką chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na temat jego kariery, dotychczasowych wyników oraz z kim skrzyżuje rękawice, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Przemysław Runowski: kim jest?

Zdaniem wielu ekspertów, Runowski jest jednym z najlepiej zapowiadających się pięściarzy. Jest silny fizycznie, a wciąż pracuje nad umiejętnościami i techniką. Na pewno nie można mu także odmówić serca do walki, co pokazał już wielokrotnie w ringu. Jest pewny swoich umiejętności i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Nie straszne mu nawet walki z zawodnikami wywodzących się z innych sztuk walki. Co ciekawe, w przeszłości, przed rozpoczęciem zawodowej kariery pracował w lesie jako pilarz.

Przemysław Runowski: walki

Na jego mediach społecznościowych możemy znaleźć kilka ciekawych informacji na temat dotychczasowego przebiegu kariery. Między innymi, dowiemy się stamtąd, że na swoim koncie ma stoczonych ponad 160 amatorskich walk. Dwukrotnie udało mu się wywalczyć tytuł Mistrza Polski. Zdobył również brązowy medal na Mistrzostwach Europy. W zawodowych starciach swojego przeciwnika pokonał dotychczas 19 razy. Tylko raz nie udało mu się wyjść z ringu zwycięsko. Niewątpliwie, jego pseudonim Kosiarz nie wziął się bez powodu. To sportowiec, który ma potencjał mierzyć się na światowych galach.

Przemysław Runowski: Polsat Boxing Night

Pięściarz zawalczy podczas najbliższej gali Polsat Boxing Night. Wszyscy zainteresowani będą mieli obejrzeć jego starcie już 5 grudnia. Runowski wejdzie do ringu naprzeciw Michałowi Syrowatce. Będzie to starcie dwóch najlepiej prosperujących pięściarzy wagi półśredniej. Widzowie mogą być pewni, że będą świadkami naprawdę dobrej walki.

Przemysław Runowski: Instagram

Pięściarz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kosiarzrunowski. Na chwile obecną jego aktywność śledzi tam prawie 2 tysiące użytkowników tego serwisu. Mężczyzna pokazuje tam nie tylko swoje treningi, ale także uchyla rąbek z życia prywatnego.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Przemyski (@kosiarzrunowski)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry