Połącz się z nami

Przepiękny baby shower Basi Kurdej-Szatan! Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Basia Kurdej-Szatan

Z życia gwiazd

Przepiękny baby shower Basi Kurdej-Szatan! Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Basia wielkimi krokami zbliża się do powitania na świecie swojego drugiego dziecka. Dziś pochwaliła się wspaniałym baby shower, które zostało zrealizowane na cześć jej nienarodzonego synka! Zobaczcie zdjęcia z tej wyjątkowej imprezy! Przepiękny baby shower Basi-Kurdej Szatan!

Basi Kurdej-Szatan długo udało się utrzymać w tajemnicy swoją ciążę. Choć portale coraz chętniej rozpisywały się o domniemanym stanie aktorki, ona sama nie informowała o zmianach w swoim życiu. Wraz z początkiem maja Basia z mężem postanowili pochwalić się tą cudowną nowiną. Jak się wówczas okazało, aktorka była już w piątym miesiącu ciąży i zaprezentowała pokaźnych rozmiarów brzuszek.

„Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące 😛 ale teraz już naprawdę 🤰Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich 💙 Szatany 😈”

Od tej pory w sieci aż huczy od kolejnych ciążowych fotek Basi, na których prezentuje swoje zmieniające się ciało oraz o przygotowaniach do przyjścia na świat jej drugiego dziecka.

Basia zdradziła już płeć oraz prawdopodobne imię, jakie nada swojemu synkowi.

Przepiękny baby shower Basi Kurdej-Szatan!

Dziś natomiast w sieci znalazły się fotografie z jej bajkowego baby shower, czyli imprezy na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka, która jest tak popularna w ostatnim czasie. Kurdej-Szatan podzieliła się licznymi zdjęciami, a również podziękowała przyjaciółkom za to, co dla niej przygotowały:

„Miało być babskie spotkanie na luzie … a okazało się, że to pięknie zorganizowane przez moje przyjacióły i @endorfinafoksal Baby Shower 🌸dzięki babeczki🌸 jesteście najlepsze na świecie !!! Było pięknie i magicznie … uwielbiam rozmowy z Wami .. 🙂 mądre wspierające silne uśmiechnięte cudowne kobiety 💪🏼🌸💜🌸 przyjaciółki 🌸”

Na imprezie nie zabrakło kolorowych, bezalkoholowych koktajli, zdrowych i słodkich przekąsek oraz licznych dekoracji. Na ten dzień Basia wybrała czarną, długą sukienkę, sięgającą do kostek oraz różową, elegancką kamizelkę zapinaną na guziki. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, po czym widać, że Basia świetnie bawiła się w towarzystwie najbliższych przyjaciółek!

Czekamy z wielką niecierpliwością na szczęśliwe rozwiązanie Basi Kurdej-Szatan! A Wy? Jak podoba się Wam jej bajkowe baby shower?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry