Przepowiednia o końcu świata. Ojciec Pio opowiedział ze szczegółami, włos jeży się na głowie

6 maja 2023
Przez: : B.Z

Przepowiednia o końcu świata. Choć takowych jest naprawdę dużo, to ta przekazana przez Ojca Pio jest szczególna. Zawiera dość dokładny i niestety naprawdę makabryczny opis tego, co stanie się z ludzkością gdy nadejdzie koniec. Gdyby tego było mało, Ojciec Pio twierdził, że tę wizję przekazał mu sam Jezus Chrystus. To właśnie on miał mu powiedzieć, że zginą miliony. Co jeszcze będzie się działo na Ziemi gdy nadejdzie koniec świata? Mroczną wizję prezentujemy poniżej. Ostrzegamy – włos sam jeży się na głowie.

Przepowiednia o końcu świata. Ojciec Pio opowiedział ze szczegółami, włos jeży się na głowie

Ojciec Pio, właściwie św. Pio z Pietrelciny, urodził się 25 maja 1887 roku w Pietrelcinie we Włoszech i zmarł 23 września 1968 roku w San Giovanni Rotondo. Był kapucyńskim mnichem, mistykiem i stygmatykiem, uznawanym za jednego z największych świętych XX wieku. Najbardziej znaną cechą Ojca Pio było to, że nosił na swoim ciele rany, które odpowiadały ranom Jezusa Chrystusa, tzw. stygmaty. Według relacji świadków zdarzeń, rany te pojawiały się u Ojca Pio w 1918 roku i były widoczne na jego ciele przez całe życie.

Warto wspomnieć, że Ojciec Pio był również znany z niezwykłych zdolności do uzdrawiania oraz prorokowania. Często przepowiadał przyszłość, a także miał dar czytania w myślach i rozwiązywania problemów ludzi. Biorąc pod uwagę to wszystko oraz całokształt jego życia – wizja o końcu świata, którą przekazał, budzi wielką grozę. Zawiera dramatyczny opis tego, co stanie się z milionami ludzi gdy nadejdą czasy ostateczne. Co więcej, Ojciec Pio twierdził, że proroctwo przekazał mu sam Jezus Chrystus. Co takiego zawiera ta wizja? Uprzedzamy – włos jeży się na głowie.

ZOBACZ TAKŻE: Ostrzeżenie dla Karola III. Astrolożka nie ma wątpliwości, mroczne słowa

“Noc będzie zimna, wiatr zacznie straszliwie huczeć i wyć. Po jakimś czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz”

Mroczną wizję końca świata przekazaną przez Ojca Pio przytacza portal kobieta.gazeta.pl. Czytamy tam, że wszystko zacznie się zimną nocą. Zerwie się potężny wiatr. To będzie znak, że zaczęło się najgorsze:

Noc będzie zimna, wiatr zacznie straszliwie huczeć i wyć. Po jakimś czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz.

Według zapowiedzi świętego, apokalipsa potrwa 3 noce i 3 dni. Będzie jej towarzyszyć ognisty deszcz. Wspomniany wcześniej portal kobieta.gazeta.pl zdradził jeszcze więcej szczegółów końca świata opisywanego przez Ojca Pio:

Jak wynika z wizji włoskiego zakonnika, gdy rozpocznie się koniec świata, z nieba zacznie padać płonący deszcz. Co więcej, nastąpi trzęsienie ziemi na całym świecie. W tym czasie zginą miliony. W końcu jednak nadejdzie cisza i wzejdzie słońce. Wówczas do osób, które przeżyły, zstąpią aniołowie.

Trzeba przyznać, że wizja ta jest wyjątkowo mroczna. Nie podano jednak daty, kiedy wszystko może mieć miejsce.

źródło: kobieta.gazeta.pl; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej