Przerwa w emisji „Na Wspólnej”! TVN zawiesza emisję serialu!

9 sierpnia 2022
Przez: : M.J

To nie będzie pocieszająca wiadomość dla widzów, którzy nadal śledzą losy bohaterów serialu Na Wspólnej. Już w przyszłym tygodniu serial zniknie z anteny stacji TVN. Skąd taka decyzja? Kiedy ponownie zobaczymy nowe odcinki? Poznajcie szczegóły!

Serial Na Wspólnej

Ta produkcja stacji TVN leci na naszych ekranach od niemal dwóch dekad. Widzowie z chęcią śledzą kolejne losy bohaterów serialu Na Wspólnej. Choć za nami już wiele odcinków, to produkcja cały czas zaskakuje nas nowymi wątkami i pojawiającymi się w serialu postaciami, a oglądalność z każdym odcinkiem sięga kilkunastu tysięcy widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Na Wspólnej” stworzyła schron na wypadek wojny. Aktorka jest gotowa na najgorsze

Nie da się ukryć, że dzięki serialowi popularność zyskało mnóstwo aktorów. Niektórzy z nich grają w Na Wspólnej od pierwszego odcinka. Wielu aktorów dorastało na oczach widzów, a grane przez nich postaci dostarczały nam wielu emocji.

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć jednego z głównych bohaterów! Widzowie będą świadkami tragicznego wypadku…

Warto również dodać, że serial jest jednym z nielicznych, którego nowe odcinki są emitowane podczas wakacyjnej przerwy. Niemniej jednak już niebawem widzowie będą musieli się uzbroić w cierpliwość i nieco poczekać, aby poznać dalsze losy bohaterów serialu Na Wspólnej. Skąd taka decyzja?

Dlaczego nie będzie Na Wspólnej?

Stacja TVN podjęła decyzję o tymczasowym zawieszeniu serialu ze względu na święta, które przypadają 15 sierpnia (poniedziałek). Są nimi Święto Najświętszej Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego. Natomiast od 16 sierpnia widzowie stacji TVN w godzinach emisji Na Wspólnej będą mogli oglądać Top of the Top Sopot Festival, który potrwa do 18 sierpnia. Wówczas na scenie w Sopocie zobaczymy największe gwiazdy polskiej estrady.

Na Wspólnej ponownie wróci na antenę 22 sierpnia po tygodniowej przerwie. Jak się również okazuje, nowych odcinków serialu nie zobaczymy również na platformie Player. Tym samym ostatni odcinek serialu przed dłuższą przerwą zostanie wyemitowany 11 sierpnia.

Źródło: program.tv / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej