Połącz się z nami

Przerwany występ w „Dance Dance Dance”! Polały się łzy!

Rozrywka

Przerwany występ w „Dance Dance Dance”! Polały się łzy!

Kolejny odcinek zapowiada się bardzo emocjonujący. Z pewnością przerwany występ w „Dance Dance Dance” bardzo zaskoczy widzów. Kto zszedł ze sceny nie kończąc swojej solówki?

Druga edycja tanecznego programu TVP od samego początku dostarcza widzom sporo emocji i kontrowersji. To wszystko głównie za sprawa nowej jurorki, Anny Muchy, która w tym sezonie zastąpiła Ewę Chodakowską. Jej ostre oceny i kontrowersyjne wypowiedzi sprawiły, że widzowie oburzyli się jej zachowaniem. Wielu zarzuciło jurorce zbyt ostre komentarze, które mogły zranić niejednego uczestnika.

Najbardziej dostawało się wokalistce Kasi Stankiewicz, która nie raz wdała się w dyskusję z Muchą. Ostatecznie wraz z siotrą Stankiewicz odpadła z programu, co przyjęła z wielkim zadowoleniem. Przykre komentarze oraz negatywne oceny sprawiły, że duet Stankiewicz nie miał już siły walczyć w show.

Podobnie było z parą Małgorzaty Tomaszewskiej oraz Aleksandra Sikory. Oni również przyznali, że ciągłe negatywne oceny nie wpływają na nich motywująco, a wręcz przeciwnie. Ta duet także pożegnał się już z programem.

W dalszych odcinkach widzowie zobaczą już tylko cztery pary: Annę Kaczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała i Krzysztofa Jonkisz, Fit Lovers oraz Rafała Mroczka i Przemka Cypryańskiego. Niestety w związku z epidemią koronawirusem, produkcja musiała przerwać nagrania kolejnych odcinków. Dlatego wyemitowane zostaną tylko jeszcze te, które zostały nakręcone dotychczas.

Przerwany występ w „Dance Dance Dance”!

Kolejny odcinek przysporzy widzom kolejnych mocnych emocji. Tym razem to wszystko za sprawą Krzysztofa, który nie wytrzyma napięcia. Podczas jego solówki do hitu Willa Smitha „Gettin’ Jiggly With Itdojdzie do nieoczekiwanych i zaskakujących wydarzeń. Brat Rafała nagle przestanie tańczyć i po chwili zejdzie ze sceny przerywając swój występ.

Takie zachowanie wzbudziło wśród jury i widzów ogromne zaskoczenie. Krzysztof nie mógł powstrzymać łez i wyznał:

„Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem, gdzie jestem. Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił”

Czy po tej całej sytuacji bracia Jonkisz mają jeszcze szansę zostać w programie? O tym dowiemy się już w najbliższą sobotą!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry