Połącz się z nami

Przetakiewicz zorganizowała ślub Chodakowskiej! „Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!”

Z życia gwiazd

Przetakiewicz zorganizowała ślub Chodakowskiej! „Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!”

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są małżeństwem od 2013 roku. Z okazji ich rocznicy ślubu, trenerka opublikowała w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym zdradziła, szczegóły na temat ceremonii. Jak się okazuje to Przetakiewicz zorganizowała ślub Chodakowskiej! Zobaczcie poruszający wpis!

Ewa Chodakowska od wielu już lat jest uznawana za trenerkę wszystkich Polek. To właśnie dzięki jej zaangażowaniu i charyzmie wiele kobiet zaczęło prowadzić zdrowy tryb życia i walczyć o idealną sylwetkę.

W 2013 roku Chodakowska i jej grecki partner Lefteris Kavoukis stanęli na ślubnym kobiercu. W tajemnicy przed mediami powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”. Teraz z okazji szóstej rocznicy ślubu trenerka opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, z którego wynika, że pomysłodawczynią pójścia za mąż Ewy była Joanna Przetakiewicz!

Przetakiewicz zorganizowała ślub Chodakowskiej! „Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!”

Jak sama Ewa napisała na swoim Instagramie, nie w głowie był jej wtedy ślub i biała suknia z welonem.

„Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem.. wychodziłam z założenia ze na ŻYCIE trzeba sobie znaleźć PARTNERA .. ale z wychodzeniem za mąż, nigdy nie było mi po drodze.. Zawsze kiedy słyszałam „wyjdziesz za mnie?”, a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę.. Tym razem BYŁO INACZEJ.. „

Tak więc to, że wraz ze swoim ukochanym są małżeństwem jest zasługą znanej projektantki Joanny Przetakiewicz!

„@joannaprzetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie ✨ „Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu .. zamykając pokaz .. a ja chętnie wystawie na aukcje wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundacje którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty, która uległa poważnemu wypadkowi”

Jak napisała Ewa, nie chciała ona zakładać sukni ślubnej, dlatego, że sama nie była po ślubie i wywoływać tym samym niepotrzebnych domysłów.

Jednak Przetakiewicz miała mocne argumenty!

” „Przecież Wy TAK SIĘ KOCHACIE!!! Jaki to problem? Organizujemy ślub❣️❣️❣️” – cała Asia ?❤️ Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytał „GOTOWY?” … „Odkąd Cię poznałem” ??? ….. i tak miesiąc później-dzień przed pokazem-wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku ❣️❣️❣️”.

Na końcu czytamy, że to właśnie Przetakiewicz zorganizowała ślub kościelny i przyjęcie weselne młodej parze, a ją samą Chodakowska nazwała MATKĘ CHRZESTNĄ swojego małżeństwa.

Oczywiście projektantka odpisała trenerce pod postem.

„KOCHANIE MOJE ♥️♥️ JA WAS POKOCHAŁAM OD PIERWSZEGO WEJRZENIA. TYLE SZCZEROŚCI I CUDOWNYCH EMOCJI W JEDNEJ PARZE. Intuicja nigdy mnie nie myli!”

My również przyznajemy, że Ewa i Lefteris tworzą naprawdę zgrane małżeństwo!

Życzymy im wszystkiego najlepszego! Cały wpis Ewy możecie zobaczyć poniżej!

View this post on Instagram

Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem.. wychodziłam z założenia ze na ŻYCIE trzeba sobie znaleźć PARTNERA .. ale z wychodzeniem za mąż, nigdy nie było mi po drodze.. Zawsze kiedy słyszałam „wyjdziesz za mnie?”, a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę.. Tym razem BYŁO INACZEJ.. Wiedziałam ze Lefteris jest mężczyzną z którym chce spędzić życie .. przyjęłam zaręczyny z radością, ale trzy lata od zaręczyn wciąż nie wspomiałam o ślubie .. ŚLUB SIĘ SAM O SIEBIE PRZYPOMNIAŁ .. @joannaprzetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie ✨ „Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu .. zamykając pokaz .. a ja chętnie wystawie na aukcje wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundacje którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty, która uległa poważnemu wypadkowi” ????? ASIU! Pomysł zacny, ale ja nie założę sukni ślubnej .. nie jestem po ślubie, a przed ślubem nie chce robić zamieszania ??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Asia spojrzała wtedy na mnie i na Lefterisa i rzuciła „Przecież Wy TAK SIĘ KOCHACIE!!! Jaki to problem? Organizujemy ślub❣️❣️❣️” – cała Asia ?❤️ Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytał „GOTOWY?” … „Odkąd Cię poznałem” ??? ….. i tak miesiąc później – dzień przed pokazem – wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku ❣️❣️❣️Końcem września ślub kościelny i przyjęcie – wszystko zorganizowane przez MATKĘ CHRZESTNĄ naszego małżeństwa ??? Asia.. masz u nas taki przydomek ??? we love u! Forever ❣️ PS. Dziękuje @helenaroszak za przypominajke ?????? Zaraz po tym pobiegłam do męża ze słowami „happy anniversary Baby” i zobaczyłam te jego wielkie uśmiechnięte oczyska!!! „To dziś?” NIO! TO DZIŚ!!! Idealnie, bo właśnie się pakujemy… będzie co świętować ❤️ Taka z nas para ??‍♀️ ważne ze wciąż ZAKOCHANA NA ZABÓJ ???

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Profil Ewy Chodakowskiej na Instagramie znajdziecie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry