“Przyjaciółki” bez Agnieszki Sienkiewicz?! Aktorka zrezygnowała z serialu!

5 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Agnieszka Sienkiewicz nie zagra w serialu “Przyjaciółki”? Taka informacja obiegła media, a fani serialu nie kryją swojego rozczarowania tym faktem! Poznajcie szczegóły jej odejścia!

Agnieszka Sienkiewicz w serialu Polsatu gra niemal od samego początku. Rola zwariowanej Dorotki podbiła serca widzów i ciężko sobie wyobrazić kolejne odcinki bez jej udziału!

Czy zatem w nowych odcinkach, które zobaczymy na naszych ekranach już jesienią 2019 roku, widzowie nie zobaczą Dorotki?

Na szczęście przebojowa bohaterka “Przyjaciółek” pojawi się w serialu, ale tylko na chwilę! Jest również komentarz aktorki! Zobaczcie!

Agnieszka wraz z mężem Mikołajem Gauerem, ostatnio na świecie powitali swoją drugą córeczkę, której dali na imię Marysia! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ!

Zaraz przed planowanym porodem aktorka przerwała milczenie w sprawie jej dalszej gry na planie serialu. Wyjaśniła swoim fanom, że podjęła decyzję i nie zagra już więcej roli szalonej Dorotki! Sienkiewicz chciała odpocząć przed porodem i poświęcić ten czas swojej starszej córeczce 3-letniej Zofii!

“Dorotka będzie, ale niestety mało w tej serii. Mam nadzieję, że wybaczycie mi, ale potrzebowałam w ciąży odpoczynku i czasu dla starszej córki”– napisała na swoim InstaStory Agnieszka.

W związku z narodzinami jej córeczki, Agnieszka pojawi się w 14 sezonie serialu, ale nie będzie jej już tak dużo, jak miało to miejsce w poprzednich seriach. Sceny z jej udziałem powstały już jakiś czas temu, kiedy ciąża aktorki nie była jeszcze tak bardzo widoczna.

“Mojej bohaterki będzie mniej w Przyjaciółkach, ale nie zawiedzie widzów pomysłowością. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek Dorotki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie. Produkcja dołożyła wszelkich starań, żebym mogła w spokoju przygotować się do narodzin drugiego dziecka”– powiedziała w wywiadzie dla “party.pl”.

Wszystko więc wskazuje na to, że Agnieszka chce w pełni poświęcić się rodzinie i nie ma się co dziwić, ponieważ jest to dla niej wyjątkowy okres.

Z pewnością wielu fanom serialu ta decyzja może się nie spodobać, bo jak już wcześniej wspominaliśmy, grana przez nią Dorotka będzie nie do zastąpienia!

Być może po przerwie, Agnieszka wróci na nasze ekrany i zobaczymy ją w innej produkcji?

My na to liczymy i życzymy udanego urlopu macierzyńskiego!

Wam też będzie brakowało zwariowanej Dorotki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz