“Przyjaciółki” bez serialowej Anki? Fani zaniepokojeni!

6 lutego 2021
Przez: : P.Z.

Ostatnio na swoim Instagramowym profilu Małgorzata Socha zamieściła kilka zdjęć z planu spotu wiosennej ramówki Polsatu. Pojawiła się tam w towarzystwie swoich serialowych przyjaciółek. Jednej z nich jednak zabrakło. Fani od razu zaczęli spekulować i zadawać pytania. Czy zatem w nowym sezonie będziemy oglądać bez serialowej Anki? Magdalena Stużyńska odchodzi z Przyjaciółek? Sprawdźcie!

Bardzo lubiany serial stacji Polsat

Przyjaciółki to polski serial obyczajowy emitowany od 6 września 2012 roku na antenie Polsatu. Tytułowe przyjaciółki to od początku grają te same cztery aktorki. Małgorzata Socha, która wciela się w postać Ingi Gruszewskiej. Joanna Liszowska, która gra Patrycję Kochan. Anita Sokołowska serialowa Zuzanna Markiewicz, a także Magdalena Stużyńska, w roli Anny Strzeleckiej.

Fabuła serialu dzieje się głównie w stolicy naszego kraju – Warszawie. Bohaterkami produkcji są cztery kobiety, które znają się z licealnych lat, kiedy bardzo się przyjaźniły. Następnie życie każdej z nich potoczyło się swoją drogą. Wszystkie zaś spotykają się na spotkaniu klasowym, które zostało zorganizowane po latach, one zaś odnawiają swój kontakt. Od tego momentu są już nierozłączne i towarzysza sobie rzeczywiście we wszystkich trudnych momentach życia.

Ten bardzo życiowy serial przypadł fanom do gustu i oczywiście w tegorocznej wiosennej ramówce stacji Polsat nie może go również zabraknąć. Aktorki z serialu pojawiły się również na nagraniu spotu do ramówki.

Magdalena Stużyńska odchodzi z Przyjaciółek?

Ostatnio na Instagramie Małgorzata Socha zamieściła zdjęcie właśnie z planu filmowego spotu wiosennej ramówki stacji Polsat. Oczywiście zobaczymy ją ponownie w serialu “Przyjaciółki”, dlatego Małgosia zaprezentowała się także w towarzystwie swoich serialowych przyjaciółek.

“Kilka wspomnień z planu wiosennego spotu” – napisała Małgorzata Socha na Instagramie

Magdalena Stużyńska odchodzi z Przyjaciółek
Serialowe Przyjaciółki podczas ramówki Polsatu

Zdjęcie z tego wydarzenia znalazło się również na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, tam również możemy zobaczyć tylko trzy tytułowe przyjaciółki Inge, Patrycję i Zuzę. Fani serialu od razu zauważyli brak na fotografiach Magdy Stużyńskiej, czyli serialowej Anki.

W związku z tym zaczęto spekulować, że w kolejnym sezonie Anka się ni pojawi. Pytanie to nie zostało długo bez odpowiedzi, bo na zaniepokojenie fanów postanowiła odpowiedzieć Małgorzata Socha.

Wyjawiła całą prawdę!?

“… będzie w nowych odcinkach” – napisała w odpowiedzi na zapytania fanów Czy Anka wróci do serialu?” Socha

Okazuje się, że Magda Stużyńska nie mogła się jedynie pojawić na nagraniu spotu, jednak w nowych odcinkach Przyjaciółek ją zobaczymy.

Fani serialowej Anki nie mają się zatem, o co martwieć.

Źródło: Instagram Magdalena Stużyńska, Instagram serial Przyjaciółki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz