„Przyjaciółki”: Jedna z gwiazd serialu znika z obsady?

8 lipca 2021
Przez: : W.M.

Wiele wskazuje na to, że jedna z aktorek uwielbianego serialu stacji Polsat, nie pojawi się w nowych odcinkach. Gwiazda serialu Przyjaciółki odchodzi z serialu?

Nicole Bogdanowicz

Nicole Bogdanowicz to młoda aktorka, która widzom bliżej dała się poznać dzięki roli Julki w serialu Przyjaciółki. 23-latka występuje w serialu od 9 lat. Chociaż serialowa Julia jest już mężatka i ma dziecko, widzom z pewnością da się zapamiętać jako buntownicza nastolatka, która często nie dogadywała się z rodzicami, a w serialu grają ich Magdalena Stużyńska oraz Bartek Kasprzykowski.

Poza graniem w jednym z najchętniej oglądanych seriali stacji Polsat, Nicole na co dzień studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku produkcja filmowa. Niedawno widzowie oglądać ją także mogli w 11. edycji Tańca z gwiazdami. Dancing with the Stars, jednak przygoda Bogdanowicz z programem nie trwała długo, gdyż aktorka odpadła wraz Kamilem Kuroczko w trzecim odcinku.

Gwiazda serialu Przyjaciółki odchodzi z serialu?

Kilka tygodni temu zakończyła się emisja 17. sezonu Przyjaciółek, ale już wiadomo, że rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej części uwielbianego serialu stacji Polsat. Niestety wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie zabraknie jednej z bohaterek – Julki, w której postać od wielu lat wciela się Nicole Bogdanowicz.

„Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu “Przyjaciółki”. Już nagrała ostatnie sceny do nowego sezonu” – informuje źródło serwisu Plotek

Jak donosi Plotek, Nicole chciałaby skupić się na studiach oraz innych projektach.

„Jest młoda, chce się rozwijać, a w serialu ostatnio nie było pomysłu na jej wątek. Nicole chce się teraz skupić na swoich studiach na kierunku produkcja filmowa w Warszawskiej Szkole Filmowej. I regularnie chodzi na castingi do filmów fabularnych. Niedługo będą dwie premiery z jej udziałem: “Gierek” i “Crime story. Love story”, więc bezrobocie jej nie grozi”

Zobacz także: Ile zarabiają aktorki z serialu Przyjaciółki?

Jak zakończy się wątek Nicole w serialu Przyjaciółki, w którym występuje od 9 lat? Według nieoficjalnych informacji serialowa Julka nie zostanie uśmiercona, a wyjdzie za granicę. Czy tym samym oznacza to, że produkcja nie zamyka sobie furtki na powrót do serialu aktorki?

„Bohaterkę Nicole w “Przyjaciółkach” prawdopodobnie scenarzyści wyślą za granicę” – czytamy

Czy faktycznie Nicole Bogdanowicz odjedzie z serialu Przyjaciółki, przekonamy się niebawem. Jeśli informacje te się potwierdzą, będziecie tęsknić za postacią Julki?

źródło: Plotek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej