Przykre wieści. Gwiazda „Gogglebox” w szpitalu! Poproszono o modlitwę!

9 lutego 2024
Przez: : M.J

W sieci pojawił się poruszający apel jednej z gwiazd programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wyraźnie poruszona Izabela Zeiske nie mogła powstrzymać łez, kiedy poprosiła swoich fanów o modlitwę. Wiele wskazuje na to, że pogorszył się stan jej ukochanej mamy, która obecnie przebywa w szpitalu.

Izabela i Joachim Zeiske od dłuższego czasu cieszą się popularnością wśród widzów „Gogglebox” dzięki swoim spontanicznym i szczerym komentarzom na temat różnorodnych programów telewizyjnych.

Teraz pojawiły się przygnębiające wieści dla fanów programu “Gogglebox. Przed telewizorem”, którzy od lat śledzą w nim Izabelę Zeiske i jej syna Joachima. Iza przekazała smutne informacje poprzez TikToka. Opowiedziała o trudnej sytuacji, jaka spotkała ją i jej rodzinę.

Izabela Zeiske przekazała smutne wieści

ZOBACZ TAKŻE: “Gogglebox”: Izabela Zeiske adoptowała czterech chłopców! Poruszające wyznanie

W swoim poruszającym nagraniu, Izabela Zeiske wyznała, że mimo starań o zachowanie optymizmu, nie potrafi już udawać, że wszystko jest w porządku. Wyjaśniła, że spędziła cały dzień w szpitalu z synem Joachimem z powodu poważnej choroby ich babci.

Choć nie chciała ujawniać szczegółów na temat stanu zdrowia swojej matki, emocje wypływające z jej słów jednoznacznie wskazywały na to, że sytuacja jest bardzo trudna.

Moja mama jest bardzo chora. Cały dzień spędziliśmy w szpitalu. Proszę was o modlitwę, o wsparcie. Jestem zrozpaczona, błagam was o zdrowie dla mojej mamy” – powiedziała Izabela Zeiske ze łzami w oczach, apelując do swoich fanów o wsparcie i modlitwę.

Reakcja fanów na smutne wieści przekazane przez Izabelę była natychmiastowa i pełna współczucia. Wielu z nich wyraziło swoje wsparcie poprzez komentarze pod nagraniem oraz obietnice modlitwy za zdrowie babci Joachima.

“Dużo zdrówka dla Babuni niech szybko wraca do domu i rodziny 🙏”

“Oglądam z córką, kochamy babunie, czyli starszą panią, życzymy zdrowia ,wszystkiego dobrego pani Izo🥰”

“Dużo zdrówka dla Babuni🥰,niedługo zasiądziecie razem na fotelach i będę Was oglądać🥰wszystko będzie dobrze”

Trudna sytuacja z jaką mierzy się rodzina Zeiske, poruszyła serca wielu osób, które śledzą ich przygody na ekranie telewizora. Izabela i Joachim na pewno docenią każde wyrazy wsparcia i modlitwy skierowane w stronę ich ukochanej babci.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia i życzymy rodzinie Zeiske dużo siły w tym trudnym czasie.

Źródło: TikTok / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej