„Pytanie na śniadanie”: Doda na wizji dopiekła Idzie Nowakowskiej! „Zachowaj swoje komentarze dla siebie”

6 marca 2023
Przez: : M.J

Doda pojawiła się w studio Pytania na śniadanie, aby udzielić wywiadu Idzie Nowakowskiej i Tomaszowi Wolnemu. W pewnym momencie rozmowa zeszła na prywatne życie wokalistka, a kiedy Nowakowska zdecydowała się skomentować wygląd nowego partnera Rabczewskiej, szybko dostała ciętą ripostę. Musiała się tłumaczyć.

Dorota Rabczewska nie zwalnia tempa i ponownie jest na pierwszy stronach gazet i portali plotkarskich. Nie da się nie zauważyć, że coraz częściej pojawia się w mediach. Nie tak dawno widzowie mieli okazję oglądać reality-show na antenie stacji Polsat z piosenkarką w roli głównej. Co więcej, wyciągnęła także rękę na zgodę do niej stacja TVN, a w niedzielny poranek odwiedziła studio Pytania na śniadanie, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek, Chajzer i Doda z zarzutami! Influencerom grożą kosmiczne kary!

Doda jest znana ze swojego ciętego języka i nigdy nie wiadomo, czego można się po niej spodziewać. Tym razem także zaskoczyła prowadzących śniadaniówkę, kiedy momentalnie “zgasiła” prowadzącą program Idę Nowakowską. Warto jednak podkreślić, że pomimo lekkiego przytyku nie ma między Rabczewską a Nowakowską złej krwi.

Doda w Pytaniu na śniadanie

Doda przyszła do studia Telewizji Polskiej, aby promować swój nowy singiel – Zatańczę z aniołami. Na wizji nie tylko zaprezentowała utwór, ale także udzieliła wywiadu, w którym podsumowała swoją karierę. Nie zabrakło jednak pytań o życie prywatne wokalistki.

Rabczewska na wizji wypowiedziała się na temat świadomego rodzicielstwa i swojego podejścia do macierzyństwa. Jak podkreśliła:

“Nie jest sztuką sama prokreacja, sztuką jest wychowanie dziecka na wartościowego człowieka. A do tego potrzeba sto procent swojego czasu. To jest misja, zawód na dwadzieścia cztery godziny. Ja nie mam instynktu macierzyńskiego, ale to nie wynika z egoistycznych pobudek. Ja myślę o tej drugiej osobie, o tym, że nikt nie może być powoływany na świat z poczucia obowiązku, presji czy mody” – słyszeliśmy.

Następnie temat zszedł na życie uczuciowe piosenkarki.

“Jestem trochę nieśmiała, jeżeli chodzi o damsko-męskie sprawy, ale jak już mam chłopaka, to jestem dzikusem. Chciałabym mieć jednego chłopaka na całe życie, ale jak do tej pory coś mi się nie udawało…”- powiedziała bez owijania w bawełnę Rabczewska.

Kiedy Tomasz Wolny chciał zapytać, czy nadal szuka partnera, w słowo weszła mu Ida: “Jest taki przystojny jeden…

Doda szybko zripostowała słowa prowadzącej Pytanie na śniadanie.

“Ida, jestem również bardzo zazdrosna. Zachowaj swoje komentarze dla siebie”- rzuciła rozbawiona.

Nie da się ukryć, że pomimo lekkiego przytyku rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu Doda związana jest z Dariuszem Pachutem, który jest ratownikiem medycznym i podróżnikiem. Być może to właśnie u jego boku w końcu znajdzie upragnione szczęście…

ZOBACZ TAKŻE: Doda po raz pierwszy pokazała zdjęcie z partnerem! Już nie ukrywają swojej miłości

Źródło: tvp.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej