“Pytanie na śniadanie”: Skandaliczne słowa Tomasza Wolnego na wizji! Nowakowska nie wytrzymała!

31 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Tomasz Wolny w jednym z ostatnich odcinków Pytanie na śniadanie skrytykował na wizji wygląd Justina Biebera-amerykańskiego idola nastolatek. Swojego programowego kolegę natychmiast skrytykowała Ida Nowakowska, która momentalnie zareagowała na skandaliczną wypowiedź prezentera.

W programach na żywo wpadki są na porządku dziennym, a prowadzący muszą uważać na to, co mówią. Tym razem głośno jest na temat wypowiedzi Tomasza Wolnego, który pozwolił sobie na wizji na złośliwy komentarz w stronę ubioru Justina Biebera.

ZOBACZ TAKŻE: „Pytanie na śniadanie”: Aktor „Na dobre i na złe” nowym prowadzącym! To on zastąpi Łukasza Nowickiego!

Podczas celebryckiego kącika “Czerwony dywan” Marta Surnik pokazała najnowsze zdjęcie amerykańskiego idola nastolatek, który na ulicy został przyłapany przez paparazzi. Bieber wówczas ubrany był w szarą bluzę z kapturem, a na jego głowie widniała różowa czapka z daszkiem. To właśnie jego stylówka nie spodobała się Wolnemu, który w dosadny sposób powiedział, co myśli o noszeniu takowej odzieży przez mężczyzn.

Nowakowska zrugała Wolnego w Pytaniu na śniadanie

Nie jest tajemnicą, że Tomasz Wolny jest zagorzałym katolikiem. Swoje poglądy postanowił dosadnie przedstawić podczas ostatniego wydania Pytanie na śniadanie. Prezenter odniósł się do ubioru Justina Biebera w dość kontrowersyjny sposób.

Słuchaliśmy „Czerwonego dywanu” i taką mieliśmy konstatację, zwłaszcza patrząc na zdjęcia Justina Biebera, że dobrze, że jest świat zwierząt, bo jeszcze gdzieś ta normalność się zachowała” – podkreślił stanowczo.

Niemal natychmiast na powyższe słowa zareagowała Nowakowska. Poprosiła, aby “dał spokój Justinowi” oraz aby “nie był hejterem”. Jak również dodała, “niech każdy robi to, co lubi”. Niemal od razu doczekała się ciętej riposty z ust prowadzącego.

“Chcemy być 100 proc. mężczyznami. Oceniamy po prostu to, co widzimy! […] I nie wierzę, że mimo wszystko wolisz spoglądać na stylówkę Justina Biebera, niż na to piękne cudo natury” – mówił odnosząc się tym samym do nagrania z pełzającymi larwami.

“No to bądźcie wy, a niech każdy będzie tym, kim chce… […] Już zostawcie tego Justina biednego”- skwitowała krótko Nowakowska.

Co więcej, Tomasz Wolny pokusił się także o porównanie kobiet do owadów wysysających krew, na co zareagowała Anna Popek.

Dodajmy, że nie jest to pierwsza taka sytuacja w telewizji śniadaniowej. Swego czasu wrzało w mediach po kontrowersyjnym komentarzu Andrzeja Sołtysika i Anny Kalczyńskiej. Wówczas prezenterzy pozwolili sobie na kąśliwe uwagi w stronę gwiazdy zespołu TBS.

“Najprzystojniejszym mężczyzną świata jest Jungkook. (….) Twarz, powiedziałabym, no, niespecjalnie bardzo męska, prawda?”– słyszeliśmy na wizji.

Wówczas opublikowano oficjalne przeprosiny od stacji TVN.

Źródło: Onet.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej