Połącz się z nami

Qczaj przeszedł operację plastyczną! Pokazał zdjęcie zaraz po zabiegu!

Z życia gwiazd

Qczaj przeszedł operację plastyczną! Pokazał zdjęcie zaraz po zabiegu!

Uwielbiany w Polsce trener, Qczaj zamieścił w swoich mediach społecznościowych szokującą fotografię na, której widać, że jest zaraz po operacji, a w poście zdradził dlaczego zdecydował się na taki krok! Zobaczcie!

Qczaj przeszedł operację plastyczną, o której poinformował na swoim profilu na Instagramie. Celebryci, dzięki mediom społecznościowym są w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Chętnie informują swoich obserwatorów na temat swojego życia. Bardzo często bywa i tak, że nasi idole dzielą się z nami mniej przyjemnymi rzeczami. Jedną z nich jest bez wątpienia operacja Qczaja!

Qczaj przeszedł operację plastyczną!

Konto trenera w social mediach śledzi ponad 400 tysięcy osób, a on sam jest bardzo aktywny w sieci. Teraz trener, którego Polacy pokochali za góralski akcent, poczucie humoru i wulkan energii, jak się okazało przeszedł operację plastyczną nosa, a wszystkich swoich fanów poinformował o tym za pomocą swojego Instagrama!

Zaraz po operacji trener wrzucił zdjęcie. Fotografia nieco zaskoczyła jego fanów, a on sam w obszernym wpisie wytłumaczył się z całej sytuacji!

„Witojcie Ukochanki i Ukochańce moi!❤️. Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha?? Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stało? Mówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden i jeszcze raz…? We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze”– zaczął swój wpis.

Dlaczego Qczaj poddał się tak bolesnemu zabiegowi?

„Dlaczego operacja?
Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos??‍♂️? Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciał ? Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i… (co się okaże) wyglądać lepiej ?? Zrobiłem to dla siebie… Boli swędzi… i chyba najgorsze-muszę spać na plecach, albo nie!”.

Napisał też kilka gorzkich słów na temat hejterów. Ci uważają, że woda sodowa uderzyła mu do głowy!

„Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu „frajerze odbiła ci sodowa” ??‍♂️Śmiać się nie mogę… to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia…nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić ??‍♂️?Nic, doktor kazał mi się nie denerwować… […]”.

View this post on Instagram

Witojcie Ukochanki i Ukochańce moi!❤️ #inowytrwaj Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha?? Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stało? Mówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden i jeszcze raz…? We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze. Dlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos??‍♂️? Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciał ? Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i… (co się okaże) wyglądać lepiej ?? Zrobiłem to dla siebie… Boli swędzi… i chyba najgorsze – muszę spać na plecach, albo nie! Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu „frajerze odbiła ci sodowa” ??‍♂️ Śmiać się nie mogę… to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia…nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić ??‍♂️? Nic, doktor kazał mi się nie denerwować… Nadrabiam zaległości i będę wrzucać to czym bardzo chciałem się z Wami podzielić. Treningi, diety… będzie konkurs…i chce już ćwiczyć ? Niech to się już zrasta wszystko! ✊? Poćwiczcie za mnie????☺️ Ukochuje! #inowytrwaj Daniel Józek Qczaj – kołcz rzyci ??❤️ #ukochojsie #qczaj #fitlarwa #qczajfitness

A post shared by Qczaj (@qczaj) on

Pod jego postem pojawiły się niemalże same pozytywne komentarze. Nie tylko od jego fanów, ale również od gwiazd, które życzą trenerowi szybkiego powrotu do zdrowia!

„Chciałeś, miałeś możliwość- to zrobiłeś. Proste ???‍♀️. Ważne by Twoim życiem, żyło Ci się po Twojemu ??”– napisała Sylwia Szostak, również trenerka fitness.

„Biedulku, ukochuje!!!!”– wsparła kolegę Sonia Bohosiewicz.

Nam również nie pozostaje nic innego jak dołączyć się do życzeń na temat szybkiego powrotu do zdrowia! Qczaj trzymaj się!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry