Połącz się z nami

Quebonafide wspiera cele charytatywne – przekaże ogromną ilość pieniędzy!

Quebonafide wspiera cele charytatywne

News

Quebonafide wspiera cele charytatywne – przekaże ogromną ilość pieniędzy!

Quebonafide wspiera cele charytatywne! W serwisie YouTube pojawił się film promujący nowy album rapera. Czujne oko fanów zauważyło niewielki komunikat, w którym Quebo informuje, że pieniądze otrzymane z reklamy przekaże na szczytny cel. O jakiej kwocie mowa?

Quebonafide po półtorarocznej przerwie powrócił ze zdwojoną siłą i to w zupełnie nowej odsłonie! Warto przypomnieć, że po śmierci Maca Millera raper zniknął z social mediów na długi czas. Wrócił w zupełnie innym wydaniu, które połączył z publikacją singla z nowej płyty Romantic Psycho. Quebo wygląda niemalże identycznie jak za czasów swoich studiów. Nie ma tatuaży, nosi okulary, ma krótko przystrzyżone włosy i chodzi ubrany w jednej koszulce, którą można zobaczyć na jego zdjęciu ze studiów.

Quebonafide wspiera cele charytatywne

Na samym początku warto wspomnieć, że raper nie tak dawno ufundował zagraniczne wakacje dzieciom z Placówki Wsparcia Dziennego w Ciechanowie. Przekazał na ten cel aż 40 tys. złotych! Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Tym razem Quebo ponownie zaskoczył wszystkich. W serwisie YouTube na kanale QueQuality pojawił się film, w którym raper pokazuje „swój” dom. Zabiera odbiorców do starej biblioteki, pokazuje swoją szafę pełną takich samych ubrań oraz pokój przeznaczony do spędzania czasu wolnego. Warto zaznaczyć, że film został zrealizowany przez Ciechanowską Telewizję Kablową, we współpracy z Allegro. Serwis kilkukrotnie jest reklamowany przez rapera.

Sprawne oko widzów zauważyło, że w pomieszczeniu, gdzie znajdują się komputery, na jednym z monitorów widnieje komunikat:

Za udział w tym filmie dostanę od Allegro milion złotych. Całość pieniędzy pójdzie na cele charytatywne.

Źródło zdjęcia: https://www.youtube.com/watch?v=c7mAkNKqQnY

Wiadomość tą rozszyfrowali fani rapera. Kiedy informacja ta trafiła do sieci, w stronę muzyka posypało się wiele pozytywnych komentarzy. Nie jest to bowiem pierwszy raz, kiedy Quebo wspiera akcje charytatywne. To wielki i szlachetny gest z jego strony!

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej:

Trzeba przyznać, że cała akcja związana z promowaniem nowej płyty Quebo jest niezwykle oryginalna i trafna!

Co sądzicie o nowym filmie promującym Quebo?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry