Radek Filipczak: [wiek, Love Island, związki, Instagram]

4 marca 2022
Przez: : KS

Radek Filipczak to jeden z singli, którzy zdecydowali się na udział w programie Love Island. Wyspa miłości 5. Czy w willi znajdzie swój ideał kobiety? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Radek Filipczak: wiek

Przystojny Radek do programu zgłosił się z Otwocka, gdzie na co dzień mieszka. Wiadomo również, że ma 30 lat. Jest przedsiębiorcą i wielkim fanem kickboxingu i boksu. Lubi aktywność fizyczną, co widać po jego wysportowanej sylwetce. Nie ukrywa, że bardzo często można spotkać go na siłowni.

Singiel ma poczucie humoru i lubi mieć kontakt z ludźmi, potrafi wywoływać uśmiech na ich twarzach. Cechuje go spokój, opanowanie i pozytywne nastawienie do życia.

Radek Filipczak Love Island
Radek z Love Island 5

Zobacz także: Co wiemy o Oliwii z Love Island 5?

Radek Filipczak: Love Island. Wyspa miłości 5

Wydarzenia w piątej edycji Love Island. Wyspa miłości zaczynają nabierać tempa. Niektóre z par łapią ze sobą coraz bliższy kontakt, inne natomiast decydują lepiej poznawać się z innymi osobami.

Radek nie ukrywa, że do randkowego show Polsatu zgłosił się przede wszystkim dla dobrej zabawy. Mimo to, dodatkowym atutem będzie poznanie kobiety, która zdobędzie jego serce. Do tej pory był w jednym poważnym związku. Jednakże, na swoim koncie ma zdecydowanie więcej przelotnych znajomości.

Uczestnik Love Island nie jest typem romantyka. Natomiast swojej partnerce ma do zaoferowania wierność, zaufanie i wsparcie w chwilach, kiedy będzie tego potrzebowała. Uważa, że w relacjach damsko-męskich potrzebna jest także swoboda.

Mężczyzna nie ma określonego typu urody. Jednakże, zdecydowanie większe szanse mają u niego kobiety o szczupłej sylwetce i z dłuższymi włosami. U płci przeciwnej nie lubi wulgarności. Ceni sobie pozytywną energię i szacunek.

Radek Filipczak: Instagram

Uczestnik Love Island. Wyspa miłości 5 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @radekfilipczak. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników, lecz po udziale w produkcji Polsatu, liczba ta zdecydowanie wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej