Połącz się z nami

Rafał Fidyt: [kim jest, wiek, MasterChef, Instagram]

Opisy gwiazd

Rafał Fidyt: [kim jest, wiek, MasterChef, Instagram]

Rafał Fidyt to jedyny przedstawiciel płci męskiej w finale 9 sezonu programu kulinarnego ,,MasteChef’’. O tytuł najlepszego kucharza przyszło mu walczyć z dwiema kobietami. Jednakże, ich umiejętności są na wyrównanym poziomie, a walka o zwycięstwo zapowiada się bardzo interesująco. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Rafał Fidyt: wiek

Wielu z widzów programu ,,MasterChef’’ zastanawia się, co wiadomo na temat jego uczestników. Ich historie, które przydarzają się po drodze do upragnionej kariery, często bywają bardzo interesujące. Niestety, na temat Rafała wiadomo niewiele. Pochodzi z Tychów, gdzie aktualnie mieszka, pracuje i rozwija swoje kulinarne pasje. Z programu dowiedzieliśmy się także, że ma 37 lat. Co ciekawe, jego wyuczony zawód w najmniejszym stopniu nie jest związany z gotowaniem. Okazuje się, że pracuje w produkcji związanej z branżą motoryzacyjną.

Rafał Fidyt: ,,MasterChef’’

Mężczyzna w jednym z wywiadów przyznał, że na casting do 9 edycji programu ,,MasterChef’’ zgłosił się niemalże w ostatniej chwili. Do udziału w programie namówili go kolega oraz najbliżsi. Przyznał również, że jest to jego debiut przed kamerami. Jak dotąd programy telewizyjne były mu zupełnie obce. Niewątpliwie, w miejscu, w którym znajduje się obecnie, nie żałuje swojej decyzji, a obecność kamer nie stanowi już dla niego najmniejszego problemu.

Rafał Fidyt: ,,MasterChef’’ – finał

Finał 9 .edycji jednego z najbardziej lubianych kulinarnych programów telewizyjnych będzie miał miejsce już 6 grudnia. Wszyscy zainteresowani, będą mogli śledzić rywalizację o tytuł MasterChefa na antenie TVN. Fidyt zapowiada, że ma zamiar udowodnić, że mężczyźni również doskonale mogą odnajdywać się w kuchni. Trzeba przyznać, że cała trójka finalistów ma równe szanse na zwycięstwo.

Rafał Fidyt: Instagram

Kucharz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rafal_fidyt__masterchef. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 3 tysiące użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rayt 🇵🇱 (@rafal_fidyt__masterchef)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry