Rafał Grabias jeszcze nigdy nie był tak szczery! Gabriela mogą zaboleć jego słowa!

20 stycznia 2021
Przez: : M.J

Rafał Grabias jeszcze nigdy nie był tak szczery od czasu rozstania ze swoim wieloletnim partnerem Gabrielem Sewerynem. Uczestnik programu „Królowe życia” w końcu zdecydował się wyjaśnić, jaka relacja łączyła go z Sewerynem. Jak się okazuje, niebawem definitywnie zakończą jeden ze wspólnych rozdziałów w swoim długoletnim związku! Zobaczcie!

Rafał i Gabriel wypłynęli na szerokie wody polskiego show-biznesu za sprawą ich udziału w programie „Królowe życia”. Choć tej dwójki zabrakło w ostatnim sezonie show, to przez lata zgromadzili tak liczną rzeszę fanów, że ich życiem nadal interesuje się mnóstwo osób.

Jakiś czas temu ponownie zrobiło się na ich temat głośno za sprawą nagrania, które pojawiło się na profilu Gabriela. Przypomnijmy w skrócie, że podkreślił on, iż nie jest z Rafałem od ponad dwóch lat i teraz chce się skupić na nowym związku z niejakim Kamilem.

Zobaczcie: Gabriel Seweryn ma nowego partnera!? W sieci opublikował niepokojące nagranie!

Jednak od tamtej pory niejednokrotnie mogliśmy widywać Rafała i Gabriela razem. Panowie spędzili wspólnie Sylwestra, jak i nadal pokazywali się w modowym atelier. Fani nie do końca nadążali za ich relacją, która wydawała się bardzo zagmatwana. Okazuje się, że Rafał Grabias jeszcze nigdy nie był tak szczery, bo w oświadczeniu, które wysłał portalowi Pudelek jasno dał do zrozumienia, jak wygląda jego relacja z Gabrielem! Zobaczcie!

Rafał Grabias jeszcze nigdy nie był tak szczery!

Po skandalu, jaki wybuchł kilka tygodni temu, Rafał musiał zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. Jak wiadomo, do tej pory bardzo często mogliśmy go widywać w modowym atelier. Panowie na sukces swojego biznesu pracowali wspólnie, dlatego też Grabias nadal wspierał ten projekt:

„[…] Moim zadaniem było przyjmowanie i obsługa klientów, podczas gdy Gabriel wciąż dzielił życie między Głogowem a Warszawą. Przyznam, że od zawsze łączyły nas wspólne projekty i interesy firmowane marką Gabriel Seweryn. Oznacza to, że moja praca (co prawda nie przy maszynie kuśnierskiej) przekładała się na zyski w tej firmie i dodatkowo rozwój i popularność marki Gabriel Seweryn”– napisał w oświadczeniu dla portalu Pudelek.

https://www.instagram.com/p/CJ4AN9InifE/

Co więcej, w swojej wypowiedzi zaznaczył, że pomimo iż nie jest zwolennikiem publicznego prania brudów, to ma nadzieję, że Gabriel jest smutny, że tak potoczył się ich związek. Jak również dodał, to on był w nim osobą zdradzaną i oszukiwaną:

„Nie jestem zwolennikiem upubliczniania tego, co było! Głęboko wierzę, że Gabriel jest smutny… Więc, co mogę czuć ja jako osoba zdradzona i okłamywana?”

Jak również zdradził, już od nowego miesiąca wyprowadza się z mieszkania, które do tej pory było ich wspólnym gniazdkiem:

„Zależy mi na naszym spokoju, więc już przygotowałem sobie nową nieruchomość. Wspólne mieszkanie, w którym mieszkam i jestem zameldowany, opuszczę do końca stycznia 2021 roku, co dawno zostało ustalone z Gabrielem. Nie łączyłbym tego stanu rzeczy z dobrym sercem Gabriela. Raczej z dokumentami formalno-prawnymi, które stanowią, że jest to również moje miejsce do zamieszkania”

Na koniec swojego oświadczenia zaznaczył, że teraz Gabriel może już śmiało budować swój nowy związek. Bez wątpienia te słowa wiele wyjaśniają:

„Według mnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Gabriel rozpoczął czy też może kontynuował swoją relację/związek z Kamilem”

Spodziewaliście się takiej wylewności ze strony Rafała? Życzymy mu wszystkie co najlepsze!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz