Połącz się z nami

Rafał Grabias z „Królowych życia” przeszedł spektakularną METAMORFOZĘ! Jego FORMA robi wrażenie!

Zdrowie i dieta

Rafał Grabias z „Królowych życia” przeszedł spektakularną METAMORFOZĘ! Jego FORMA robi wrażenie!

Rafał Grabias i jego życiowy partner Gabriel Seweryn, są od kilku dobrych lat gwiazdami telewizyjnego programu „Królowe życia”. Teraz w swoich mediach społecznościowych Grabias pochwalił się zdjęciem, na którym widzimy jego wyrzeźbiony brzuch, a przy okazji zdradził, ile schudł! Zobaczcie!

Osoby, które zdecydowały się na udział w programie „Królowe życia”, osiągają coraz większa popularność. Wszyscy chyba znają szaloną Dagmarę, która podbiła serca widzów swoim zwariowanym podejściem do życia. Jednymi z głównych bohaterów, którzy budzą wciąż duże kontrowersje, jest para dwóch właścicieli pracowni futer z Głogowa.

Rafał i Gabriel dzielą swoje życie pomiędzy Warszawą a rodzinnym Głogowem, gdzie mają swój futrzany biznes. Para wzbudza skrajne emocje nie tylko tym, że oficjalnie mówią o swoich uczuciach i związku, ale również tym jak na co dzień wyglądają. Tworzą oni jedną z najbardziej kolorowych par w programie, a ich wygląd nie raz wzbudzał emocje u fanów „Królowych Życia”!

Panowie dużo czasu spędzają razem i chętnie udzielają się w swoich mediach społecznościowych. Nie przejmują się krytyką i żyją swoim życiem. Dzięki programowi zyskali oni popularność, a z odcinka na odcinek wzrasta liczba ich fanów. Konto Rafała na Instagramie obserwuje niemal 90 tysięcy internautów!

Teraz na swoim Instagramie Rafał pochwalił się swoją sylwetką i jak sam podkreślił w opisie, udało mu się zrzucić, aż 15 kilogramów. Bez wątpienia jest to imponujący wynik i gwiazdor TTV ma się czym chwalić.

Pod zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo komentarzy, a internauci nie kryją zachwytu nad jego aktualną formą i gratulują Rafałowi tak spektakularnej metamorfozy!

„ale schudłeś. Podaj mi przepis na brak oponki :)”,

„Schudłeś? Ładny brzuszek ??”‚,

„Rafał! Robisz formę? pamiętam odcinek z przygotowań do pójścia na siłownię, widać zmianę! Teraz jeszcze czas na Gabriela?”– czytamy pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że Rafał prezentuje się bardzo dobrze i bez wątpienia może powiedzieć, że zdążył z formą na lato! Gratulujemy mu samozaparcia i tak spektakularnego efektu!

A Wam jak się podoba metamorfoza Rafała?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry