Połącz się z nami

Rafał Mohr: [wiek, filmy, BrzydUla, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Rafał Mohr: [wiek, filmy, BrzydUla, żona, Instagram]

Rafał Mohr to bez dwóch zdań jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów w Polsce. Mimo, że w ostatnim czasie niewiele było o nim słychać, wszystko wskazuje na to, że wszyscy jego fani będą mieli okazję oglądać go w nowej produkcji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zarówno o jego karierze, jak i życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Diablo Film (@diablo_film)

Rafał Mohr: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Mohr pochodzi z Bytowa, a urodził się 3 maja 1975 roku. W związku z tym, w tym roku skończył 45 lat. Dorastał z dwoma siostrami. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego, zdecydował się wybrać na studia aktorskie. Został absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. W trakcie kariery zawodowej grywał nie tylko w produkcjach filmowych i telewizyjnych, ale także na deskach teatrów.

Rafał Mohr: filmy

Na dużym ekranie zadebiutował w filmie ,,Słodko gorzki’’ w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Następnie zagrał jeszcze w ,,Pianiście’’, kilku częściach ,,Pitbulla’’, ,,Klerze’’ oraz ,,Diablo. Wyścig o wszystko’’. Oprócz tego, wcielił się w bohaterów seriali ,,Pierwsza miłość’’, ,,Graczykowie’’ i ,,Znaki’’. Wziął także udział w jednej z edycji programu ,,Taniec z gwiazdami’’, gdzie jego partnerką taneczną była Nina Tyrka.

Rafał Mohr: ,,BrzydUla’’

Dla wszystkich fanów zarówno Mohra, jak i serialu ,,BrzydUla’’ mamy dobrą wiadomość. Otóż, aktor dołączy do obsady kontynuacji losu bohaterów Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego. Wiadomo, że wcieli się tam w postać Mira, projektanta modowego, który dołącza do rodzinnego biznesu głównych bohaterów.

Rafał Mohr: żona

Mimo dużej popularności, aktor nigdy nie zdradza szczegółów dotyczących jego życia prywatnego. Nie wiadomo, czy jego serce jest już przez kogoś zajęte. Na publicznych premierach pojawia się zazwyczaj sam.

Rafał Mohr: Instagram

Mohr prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rafalmohr. Mimo, że jego aktywność śledzi tam ponad 700 osób, mężczyzna nie publikuje tam żadnych zdjęć.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry