Rafał Rużyło: [Love Island 8, wiek, partnerka, Instagram]

19 września 2023
Przez: : W.M.

Rafał to kolejny uczestnik 8 edycji Love Island. Wyspa miłości, który dołączył do pozostałych Islanderów w trakcie programu. Ile ma lat, co robi na co dzień i jakiej kobiety szuka w randkowym reality-show? Co wiadomo o Rafale z Love Island 8?

Rafał Rużyło: wiek

Rafał pracuje jako audytor wewnętrzny w jednej ze spółek skarbu państwa. Nowy Islander ma wiele pasji, a jedną z nich jest zdecydowanie sport, co ciekawe, dodatkowo pracuje również jako trener personalny.

Rafał występował także na licznych zawodach kulturystycznych.

Love Island

Najnowszy 8 sezon programu Love Island rozpoczął swoją emisję 8 września. Odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku, oraz w niedziele o godzinie 21:00 na antenie TV4.

Po raz kolejny prowadzenie programu powierzono Karolinie Gilon, która już wcześniej zyskała sympatię widzów.

W nowym sezonie Love Island ponownie została nam przedstawiona grupa singli i singielek, gotowych na nową przygodę pełną miłości, emocji i niespodzianek. Każdy uczestnik ma nadzieję na znalezienie swojej drugiej połówki i przeżycie niezapomnianych chwil na Wyspie Miłości.

Rafał Rużyło: partnerka

Nowy uczestnik Love Island zgłaszając się do programu, był singlem. Czy w hiszpańskiej willi pozna miłość swojego życia? Przekonamy się z czasem.

Rafał z Love Island 8 ma za sobą kilka poważnych związków, z czego najdłuższy z nich trwał rok. Teraz jednak poszukuje czegoś znacznie trwalszego i stabilniejszego w sferze uczuć. Islander określa siebie jako osobę spontaniczną, pewną siebie, ale również nieco nieufną.

Rafał wyraźnie zadeklarował swoje preferencje odnośnie potencjalnej partnerki. Jego marzeniem jest poznanie Islanderki z Ameryki Południowej lub Azjatki. Jak twierdzi, dziewczyny spoza Polski są bardziej otwarte, pełne energii, a także bardziej otwarte na sferę intymności.

Zobacz także: Kim jest Jaqueline Sgonina z Love Island?

Rafał Rużyło: Instagram

Rafał podobnie jak inni uczestnicy reality-show, prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Rafała z Love Island 8 znaleźć można pod nazwą @er_ruzylo.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej