Rafał Rzemek: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

12 stycznia 2022
Przez: : KS

Rafał Rzemek jest bohaterem pierwszej polskiej edycji programu Farma, który zyskał dużą popularność również zagranicą. Nie da się ukryć, że produkcja zapowiada się naprawdę interesująco. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jednego z jej uczestników.

Rafał Rzemek: wiek

Z informacji, które możemy znaleźć w sieci dowiadujemy się, że Rafał jest jednym z młodszych uczestników pierwszej edycji programu Farma. Mianowicie, ma 22 lata. Wiadomo również, że na co dzień mieszka w Pułtusku. Na co dzień jest związany z tańcem. Nie tylko odnosi sukcesy w tej branży, ale także pomaga osiągać je innym. Jest prowadzącym grup tanecznych. Nie bez powodu sam mówi o sobie, że jest szalony.

Ma wiele planów na przyszłość, które planuje zrealizować. Jednym z marzeń Rafała jest własny program telewizyjny. Chciałby również być znany. Uwielbia, kiedy w jego życiu coś się dzieje. Natomiast bardzo nie lubi się nudzić. Oprócz tego, opisuje siebie jako komunikatywną i spontaniczną osobę.

Rafał Rzemek Farma
Rafał jest uczestnikiem programu Farma

Zobacz także: Co wiemy o Karolu De Costa z Farmy?

Rafał Rzemek: Farma

22-latek z Pułtuska zapewnia, że wszędzie gdzie się tylko pojawia zapewnia dużo pozytywnej energii i uśmiechu. Na to także liczymy w programie Farma, który premierę będzie miał już 17 stycznia 2022 roku. Tam będzie miał również okazję popisać się swoją ciętą ripostą, którą zapewnia, że posiada.

Farma to nowy program emitowany na antenie Polsatu. Grupa uczestników na jakiś czas zamieszka w gospodarstwie wiejskim, gdzie będzie musiała wykonywać wszystkie obowiązki towarzyszące takiemu trybowi życia. Osoba, która najlepiej poradzi sobie z zadaniami i zdobędzie największą sympatię zdobędzie nie tylko tytuł Super Farmera, ale także nagrodę pieniężną.

Rafał Rzemek: Instagram

Uczestnik 1. edycji programu Farma prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rafcykk_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej