Połącz się z nami

Rafał z „Królowych życia” załamany! To koniec wielkiej miłości!

News

Rafał z „Królowych życia” załamany! To koniec wielkiej miłości!

Rafał z „Królowych życia” załamany! Rafał Grabias dodał zdjęcie na swój profil na Instagramie. Opis i zła kondycja mężczyzny porusza za serca. To koniec BIG LOVE!

„Królowe życia” po wakacyjnej przerwie wróciły na szklane ekrany. Jednakże jak informowaliśmy Was niedawno, ulubieńcy programu Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się (przeczytacie o tym TUTAJ)! Mężczyźni tworzyli naprawdę udany związek przez długi okres 18 lat! Swoim oryginalnym i bardzo radosnym podejściem do życia zyskali masę fanów, którzy z odcinka na odcinek śledzili ich zabawne przygody.

Co się stało, że życie tej dwójki zmieniło się o 180 stopni?

Jak podaje „Radiozet” Gabriel w jednym z nagrań na Instagramie rozwiał wątpliwości dotyczące końca ich związku. Jak się okazuje na przeszkodzie ich wielkiej miłości stanęły liczne rozjazdy. Rafał w większości przebywał w Warszawie, czasami odwiedzając Głogów. Dosadnie zaprzeczył również, że w ich życiu pojawił się ktoś trzeci.
Gabriel jak zwykle zachował się z pełną klasy. Przyznał, że Rafał nigdy nie będzie dla niego obojętny:

„Rafał nie jest mi obojętny i nigdy nie będzie, bo 18 lat życia razem to jest coś. Przeżyliśmy ze sobą różne chwile, i w dobrobycie i w ubóstwie. Pieniędzy nie mieliśmy, były różne ciężkie sytuacje.”

Rafał z „Królowych życia” załamany!

Trzy godziny temu na swój profil na Instagramie zdjęcie dodał Rafał. Mężczyzna jak zwykle oryginalnie ubrany nie przypomina jednak samego siebie. Zazwyczaj tryskał energią i pozytywnym nastawieniem do życia. To niestety uległo zmianie! Zarówno w pierwszym odcinku, jak i na załączonej fotografii, widać, że wraz z odejściem Gabriela z jego życia odeszła też cząstka samego siebie. Opis wywołuje wielki smutek u fanów mężczyzny:

„Serce nie sługa ? Straszanie boli ? Kochani bardzo dziękuję za wsparcie i masę pozytywnej energii .”

Z wielkim żalem oglądamy rozłam prawdziwej miłości, która trwała u mężczyzn przez ponad 18 lat.

Czy uważacie, że mężczyźni jednak wrócą do siebie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry