Połącz się z nami

Rafał z „Love Island” w ogniu krytyki widzów! „Toksyczny typ..”

rafał z love island

Rozrywka

Rafał z „Love Island” w ogniu krytyki widzów! „Toksyczny typ..”

Po ostatnim odcinku Wyspy miłości widzowie nie szczędzili krytycznych słów względem jednego z uczestników. Rafał z „Love Island” w ogniu krytyki.

Rafał, który jest aktualnie w związku z Olą, udał się na pogawędkę z Igorem. Niestety nie wszystkim widzom spodobało się umoralnianie przez niego kolegi z programu.

W ostatnim odcinku „Love Island” jak zwykle działo się sporo, a uczestnicy nie narzekali na nudę. Dzień na Wyspie Miłości rozpoczśł się od tanecznej zabawy w limbo, którą ostatecznie wygrała Ola. Alicja dostała misję bycia przyzwoitką, a jej zadaniem było przeszkodzić każdej z par podczas ich chwil sam na sam. Mundek w końcu podjął decyzję i uznał, że kolejne dwa tygodnie, które pozostały do zakończenia programu, chciałby przeżyć w towarzystwie Alicji.

W związku Igora i Magdy zaczynało układać się coraz lepiej. Po namiętnej nocy i romantycznym śniadaniu przegotowanym przez Igora Rafał postanowił porozmawiać z kolegą.

Rafał z „Love Island” w ogniu krytyki za rozmowę z Igorem

Chociaż jeszcze do niedawna w „Love Island” Igor był w parze z Oliwią, w związku tym zaczęły pojawiać się problemy. 19-latka nie była pewna, czy z nim, czy może jednak z Mikołajem chce tworzyć związek w programie. Gdy wydawało się, że Igor i Oliwia ostatecznie do siebie wrócili, w programie pojawia się piękna Magda Karwacka, która szybko skradła serce Igora.

Zmiana partnerki Igora nie przypadła do gustu wszystkim islandersom. Rafał postanowił wyjaśnić sprawę z kolegą i wyznał mu, że od kiedy w willi pojawiła się Magda, Igor całkowicie zmienił swoje zachowanie i podejrzewa, że jest to spowodowane jedynie chęcią wygrania programu. Igor nie zgodził się z tym, ale rozmowa z Rafałem wzbudziła w nim wyrzuty sumienia, dlatego ponownie udał się na rozmowę z Oliwią, aby jeszcze raz przeprosić ją za wszystko.

Widzowie, którzy oglądali ostatni odcinek, oburzyli się na zachowanie mężczyzny, sugerując, że Rafał mieszał w głowie Igorowi, dlatego, że to właśnie on poczuł zagrożenie w drodze do wygranej.

Rafał gada na Igora,że chce wygrać program,a sam miesza żeby tylko przetrwać z Ola .. Chyba czuje nie pokój”

„A może Rafał widzi teraz zagrozenie z strony Igora i Magdy bo tworzą fajną pare”

Rafał bełkocze puste slogany, które nie mają nic wspólnego z prawdą to raz, a dwa, że brzmi jakby chciał namieszać Igorowi w głowie i nowym związku, chcąc coś ugrać. Toksyczny typ..”

Co myślicie o tej całej sytuacji? Zgadzanie się ze zdaniem widzów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry