Ralph Kamiński radykalnie zmienił swoją fryzurę – poznajecie?

27 października 2021
Przez: : MC

Ralph Kamiński jest uzdolnionym muzykiem, który słynie również ze swojego niepodrabialnego stylu i szyku. Niewątpliwie jego długie włosy były swego czasu elementem charakterystycznym artysty. Okazuje się, że Ralph przeszedł drastyczną metamorfozę!

Kilka słów o Ralphie

Ralph Kamiński, a właściwie Rafał Kamiński cieszy się ogromną popularnością. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów, który ambitnie rozwija skrzydła w swojej muzycznej karierze.

Ralph jest kompozytorem, piosenkarzem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Wystąpił również w takich programach jak Szansa na Sukces czy X Factor, a w 2019 roku wygrał 40. Konkurs Piosenki Aktorskiej. Jeszcze w tym samym roku wydał single, będące zapowiedzią jego drugiej płyty studyjnej. Miał przyjemność współpracować z wieloma gwiazdami, m.in. Natalią Szroeder, Darią Zawiałow czy Natalią Przybysz.

Zobacz także: Pocałunek Ralpha i Zalewskiego na rozdaniu Fryderyków

Ralph Kamiński zmienił fryzurę

Nie da się ukryć, że wypracowany przez lata styl Ralpha jest oryginalny i przyciąga do siebie wielu odbiorców. Oprócz muzyki, warto zwrócić uwagę na nietuzinkowe stylizacje i przede wszystkim charakterystyczną fryzurę, która od dawna kojarzona jest z Ralphem.

Jak się okazuje, jakiś czas temu artysta postanowił przejść radykalną metamorfozę i zrezygnować ze swoich długich włosów. Postawił na naturalność i trzeba przyznać, że prezentuje się zupełnie inaczej. Internauci oniemieli na widok nowego wizerunku Ralpha. Zobaczcie sami!

Pod zdjęciem Ralpha nie zabrakło komplementów i miłych słów, wśród których czytamy:

“Te włooosy! Ralphy! Tyle je ukrywałeś! 😍”

“Jesteś bardzo piękny! Jestem w zachwycie ❤️”

Ponadto gwiazdor kilka dni temu pojawił się w Radiu Zet, gdzie udzielił wywiadu Szymonowi Majewskiemu. Na oficjalnym Instagramie radia pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które zachwyciło internautów. Niemalże jednoznacznie uznali, że nowa fryzura muzyka to strzał w dziesiątkę.

Ralph Kamiński i Szymon Majewski

A jak Wam podoba się Ralph w nowej fryzurze? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Ralpha Kamińskiego / Radia Zet

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej