Ranking najbogatszych Polek! Chodakowska czy Lewandowska, która z nich jest bogatsza?

5 października 2019
Przez: : K.M.

52 mln złotych ! Tyle trzeba mieć, aby znaleźć się w zestawieniu 50 najbogatszych kobiet w kraju. Zobacz, na którym miejscu zakwalifikowała się Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska. Ranking najbogatszych Polek!

Na którym miejscu w rankingu kwalifikują się dwie najbardziej rozpoznawalne kobiety w polskim show-biznesie?

9 miliardów złotych ! Oto majątek najbardziej zamożnej Polki. Dominika Kulczyk, bo o niej mowa, bezapelacyjnie znajduje się na pierwszym miejscu rankingu. Liderka rankingu to córka nieżyjącego miliardera Jana Kulczyka, która wraz z bratem Sebastianem odziedziczyła majątek ojca.

Drugie miejsce na podium z majątkiem równym ok. 2 mld złotych zajmuje Barbara Komorowska. Wspólnie z mężem Zbigniewem kieruje firmą Bakoma, której nazwa pochodzi o pierwszych liter imienia i nazwiska. Jest współwłaścicielką przedsiębiorstw Polskie Młyny oraz Komagra. W 2009 roku w Bydgoszczy miało miejsce otwarcie należącego do niej hotelu Słoneczny Młyn.

Trzecie miejsce również należy do kolejnej kobiety z rodziny Kulczyk. Grażyna Kulczyk, matka liderki rankingu, posiada fortunę w wysokości ok. 1.7 mld. Jest kolekcjonerką dzieł sztuki, które chce przetrzymywać w budowanym przez siebie muzeum. W swojej galerii posiada dzieła m.in. Andy’ego Warhola czy Andrzeja Wróblewskiego.

Ranking najbogatszych Polek! Chodakowska czy Lewandowska, która z nich jest bogatsza?

Anna Lewandowska żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, obecnie posiada majątek o wartości ok. 230 mln zł, co plasuje ją na 23 miejscu. Sprzedaż książek oraz płyt, organizacja eventów sportowych, punkty sprzedaży zdrowej żywności, to kilka ze źródeł dochodów sportsmenki.

Ewa Chodakowska, wszędzie rozpoznawana trenerka fitness, też nie może powstydzić się swojego dorobku. Podobnie jak Ania Lewandowska najwięcej zarabia na sprzedaży płyt oraz książek. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się warsztaty sportowe organizowane przez firmę Bebio, której jest właścicielką. Jej majątek wyceniany jest na ok. 178 mln złotych dając jej 31 miejsce.

https://www.instagram.com/p/B3Mbs9XIP_I/

Bez wątpienia obu paniom należą się słowa podziwu, że udało im się osiągnąć tak ogromny sukces!

A Wy miałybyście na tyle odwagi, aby rozpocząć jakiś biznes ? Bez wątpienia 


Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej