Połącz się z nami

Reaktywacja „Szansy na sukces”. Znamy zastępcę Wojciecha Manna!

Rozrywka

Reaktywacja „Szansy na sukces”. Znamy zastępcę Wojciecha Manna!

Oficjalnie już wiemy, że Wojciech Mann ma zastępcę, który poprowadzi nową edycję „Szansy na sukces”. Komu przypadła ta rola?

Już niebawem Telewizja Polska rozpocznie emisję nowych odcinków „Szansy na sukces”. Na kontynuację popularnego programu muzycznego możemy liczyć we wrześniu. To kolejna szansa dla wielu osób, aby zyskać sławę, wykonując znane utwory cenionych piosenkarzy. Castingi do nowej edycji programu zostały już zakończone, odbyły się w lutym. 

https://www.instagram.com/p/BtogWqyowAy/

Jak informowaliśmy wcześniej, programu nie poprowadzi już Wojciech Mann. Super Express poinformował, że jego miejsce zajmie Artur Orzech, który już jest obecny na planie. Prezenter renomowanych imprez telewizyjnych pokonał dwóch rywali, Damiana Michałowskiego i Tomasza Wolnego.

https://www.instagram.com/p/BqIS86Wj3X7/

Program „Szansa na Sukces” pomógł wielu utalentowanym osobom osiągnąć sławę, do takich osób należą między innymi: Justyna Steczkowska, Anna Świątczak, Michał Kwiatkowski, Weronika Korthals, Tomasz Makowiecki, Natalia Szroeder, Andrzej Lampert, Grzegorz Wilk, Szymon Wydra, Georgina Tarasiuk, Ewa Farna, Anna Józefina Lubieniecka, Aneta Figiel, Viola Brzezińska, Michał Grobelny  Margaret, Dominika Gawęda, Hania Stach, Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, Ania Wyszkoni, czy też obecnie międzynarodowa gwiazda Joanna Kulig.

https://www.instagram.com/p/BcCBtRUHzni/

Popularny program muzyczny „Szansa na sukces” był emitowany w latach 1993-2012r. i teraz po blisko 7 latach wraca na ekrany telewizji. Od pierwszego odcinka, prowadzącym był Wojciech Mann. Nowa edycja, to już siedemnasta z kolei. Telewizja Polska podjęła decyzję o zdjęciu programu z anteny w momencie rezygnacji Wojciecha Manna ze stanowiska prowadzącego. Ostatni odcinek był wyemitowany 16 listopada 2008 roku, gościem muzycznym był wtedy zespół Zakopower.

Wraz z kolejną edycją, czekamy na narodziny nowych gwiazd polskiej muzyki. Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry