Redakcja „Dzień dobry TVN” w żałobie! Drzyzga i Woźniak-Starak przekazały smutną wiadomość

23 stycznia 2023
Przez: : M.J

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak w porannym wydaniu śniadaniowego programu poinformowały o śmierci kolegi. Odszedł Witold Szczepan, który z redakcją Dzień Dobry TVN był związany od samego początku. Operatora kamery pożegnali także Jurek Owsiak i Bartek Jędrzejak.

Dzień Dobry TVN to jeden z tych formatów w telewizji, który od lat cieszy się sporym uznaniem widzów. Przez lata emisji programu przez redakcję śniadaniówki przewinęło się sporo prowadzących, a od jakiegoś czasu program prowadzą dla nas m.in. Marcin Prokop i Dorota Wellman, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, czy Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje były partner Doroty Gardias! Był powiązany z Zatoką Sztuki!

To właśnie Agnieszka i Ewa przekazały smutne wieści o śmierci wieloletniego kolegi, z którym miały przyjemność pracować w Dzień Dobry TVN. Witold Szczepan zmarł 19 stycznia.

Nie żyje członek ekipy Dzień Dobry TVN

Witold Szczepan pracował przy wielu telewizyjnych produkcjach i był przez wiele lat związany ze stacją TVN.

Witek Szczepan, operator, który pracował z nami od samego początku „Dzień dobry TVN”, ale też od początku TVN. Znany doskonale wszystkim, którzy przewinęli się przez naszą stację, a przez redakcję „Dzień dobry TVN” to już na pewno”- słyszeliśmy z ust Agnieszki Woźniak-Starak.

Człowiek, który zawsze emanował spokojem, zawsze potrafił znaleźć ciepłe słowo i uśmiech. Co najważniejsze, był także naprawdę wyjątkowym profesjonalistą”- dodała Ewa Drzyzga.

Obie prowadzące zwróciły się również do wdowy po Witoldzie Szczepanie. W ciepłych słowach okazały jej moc wsparcia.

“Basiu, ściskamy cię bardzo, przytulamy. Jesteśmy z tobą, naprawdę”.

W niedzielnym odcinku programu na ekranie widzowie mogli zobaczyć archiwalne zdjęcia operatora kamery. Kolegę z pracy pożegnał także Bartek Jędrzejak oraz Jurek Owsiak. Jak podkreślił ten pierwszy w swoim wpisie, zawsze mógł liczyć na wsparcie i ciepłe słowo, kiedy w jego pracy wkradał się stres.

Nigdy nie zapomnę kiedy wyszedłem na scenę Big Brothera. Stałeś za główną kamerą w studiu. Uśmiechnąłeś się i powiedziałeś: „Luz niczym się nie przejmuj. Pamiętaj że mówisz do mojej kamery. Jak by co jestem zaraz za nią” – wspomniał słowa przyjaciela Bartek Jędrzejak.

Witold Szczepan był także przyjacielem Jurka Owsiaka. Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, także poświęcił chwilę, aby napisać kilka słów na jego temat. W swoim obszernym wpisie szef WOŚP wspomniał także wspólny wyjazd do USA.

Naszym chrztem bojowym był wyjazd na Festiwal Woodstock do Stanów Zjednoczonych w 1994 roku. I on i ja pierwszy raz w Ameryce, a oprócz tego reszta załogi, dzięki której mogłem zrealizować mega telewizyjną opowieść o tym Festiwal” – cały wpis Jurka Owsiaka przeczytacie poniżej.

Składamy najszczersze kondolencje redakcji oraz rodzinie Witolda Szczepana.

Źródło: Instagram / Facebook / wp.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej