Remigiusz Mróz: [wiek, partnerka, kariera pisarska, Instagram]

31 marca 2022
Przez: : J.J

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejsych pisarzy na polskim rynku czytelniczym. Jeśli jesteści ciekawi większej ilości informacji zarówno o życiu prywatnym pisarza jak i zawodowym zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Remigiusz Mróz: wiek

Remigiusz urodził się 15 stycznia 1987 roku w Opolu, położonym w województwie Opolskim. Właśnie tam ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Następnie kształcił sie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Studia ukończył z wyróżnieniem. W 2015 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych.

Remigiusz Mróz: partnerka

Niestety nie wiadomo, czy serce pisarza jest zajęte. W 2019 roku głośno było o Remigiuszu w kontekście jego rozstania z Katarzyną Bondą. Kasia i Remigiusz nazywani byli królową i królem polskiego kryminału. Początkowo zapowiadali wspólny projekt. Mało kto jednak spodziewał się, że będzie to uczucie a nie wspólna powieść. Między parterami była spora różnica wieku – 10 lat. Pomimo tego świetnie się dogadywali, a w Internecie chętnie dzielili wspólnymi zdjęciami, na których nie szczędili sobie czułości. Niestety ich drogi się rozeszły, jednak roztsanie pisarzy odbyło się z wielką klasą.

Remigiusz Mróz: książki

Na swoim koncie ma różne gatunki literackie, szczególnie lubuje się kryminałach, sensacjach, thrillerach. Jego dzieła zostały przełożone na wiele języków m.in.: niemiecki, czeski czy japoński. W swoim pisarskim dorobku ma serie z komisarzem Forstem, Joanną Chyłką, trylogię Parabellum, cykl W kręgach władzy, serię z Damianem Wernerem, Sewerynem Zaorskim, Gerardem Edlingiem oraz wiele innych powieści, które zyskały masę fanów.

Fani pisarza mieli również przyjemność oglądać ekranizację jego powieści – zarówno Chyłkę jak i Behawiorystę – czyli serię z Gerardem Edlingiem.

Zobacz także: Informacje o Magdalenie Cieleckiej

Remigiusz Mróz: Instagram

Remigiusza Mroza znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @remigiuszmroz. Jego profil śledzi blisko 90 tysięcy fanów. Pisarz dzieli się różnymi zdjęciami – zarówno tymi pokazującymi życie prywatne ale przede wszystkim życie zawodowe.

Źródło: Instagram Remigiusza Mroza, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej