Połącz się z nami

Reprezentant Polski zarażony koronawirusem! Wystosował oświadczenie!

News

Reprezentant Polski zarażony koronawirusem! Wystosował oświadczenie!

Reprezentant Polski zarażony koronawirusem! Pozytywny test na COVID-19 uzyskał gracz klubu Samdorii Genua oraz jego czterech pozostałych kolegów z drużyny.

Koronawirus zbiera kolejne żniwa. Chociaż w Polsce sytuacja nie jest jeszcze dramatyczna, jednak władze kraju stosują już dość radykalne kroki w zwalczaniu epidemii. Nieco inaczej wygląda sytuacja we Włoszech, gdzie ilość zarażonych wciąż rośnie, a liczba zgonów przeraża. W związku z epidemią we Włoszech pozytywne testy na Covid-19 otrzymało już kilku znanych piłkarzy m.in. Timo Hübers z drugoligowego Hannoveru 96 czy Daniele Rugani z Juventusu. W związku z zakażeniem całą drużyna musi przejść kwarantannę, zatem również Wojciech Szczęsny i jego rodzina.

Reprezentant Polski zarażony koronawirusem!

Teraz do mediów trafiły informacje o kolejnym zarażonym piłkarzu. Jest to reprezentant Polski, Bartosz Bereszyński, który na co dzień gra we włoskim klubie Sampdorii Genua. Bartosz otrzymał pozytywny wynik na Covid-19, co więcej, czterech innych zawodników tej drużyny również jest zarażonych koronawirusem- Albina Ekdala, Omara Colleya, Antonino La Guminy i Mortena Thorsby’ego.

Za pomocą mediów społecznościowych, Bereszyński poinformował swoich obserwatorów o tym, że jest zarażony koronowirusem. Mimo, iż stosował się do wszelkich procedur i wytycznych, nie uniknął zakażenia. Na szczęście piłkarz nie przejawia żadnych objawów choroby, zatem czuje się bardzo dobrze. W związku z zaistniałą sytuacją, Bartosz wystosował apel do kibiców:

„Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu.”

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry