Rewelacyjna metamorfoza Natalii z “Love Island”! Jesteśmy pod wrażeniem!

23 stycznia 2021
Przez: : J.J

Natalia Lieber przeszła ogromną zmianę, od kiedy mogliśmy oglądać ją w programie “Love Island. Wyspa miłości”. Wystarczyło tak niewiele, a efekty są ogromne i dodają jej dużo uroku. Sami spójrzcie i oceńcie! Rewelacyjna metamorfoza Natalii z “Love Island”!

Natalia Lieber to jedna z uczestniczek drugiej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”, który cieszył się ogromną popularnością w naszym kraju.

Uczestniczka „Love Island” w hiszpańskiej willi bardzo pragnęła poznać mężczyznę, z którym stworzy prawdziwą relację, niestety bezskutecznie. W programie dała się poznać, jako optymistka i szalona kobieta, która patrzy na świat wyłącznie przez różowe okulary.

Natalię możecie kojarzyć również z innego programu, emitowanego na kanale TVN. Podczas czwartej edycji  wystąpiła w programie „Projekt Lady”, w którym chciała zmienić swoje maniery i niepoprawne zachowanie.

Jak wielu celebrytów, Natalia prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych, który obserwuje obecnie ponad 80 tysięcy fanów. Zajdziecie ją pod nazwą @natalialauralieber. Na swoim profilu Natalia publikuje przeróżne zdjęcia – dzieli się swoją prywatnością i codziennymi chwilami, promuje różnego rodzaju produkty oraz chętnie podejmuje tematykę związana z modą i urodą. Udostępniając najnowsze zdjęcia, nie sądziła zapewne, jak wielkie zamieszanie wywoła wokół własnej osoby.

Rewelacyjna metamorfoza Natalii z “Love Island”! Jesteśmy pod wrażeniem!

Wszystko to za sprawą ogromnej metamorfozy, jaką przeszła w ostatnim czasie. Natalia zdecydowała się rozjaśnić swoje dotychczasowo czarne włosy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Co na to fani? W komentarzach posypało się wiele komplementów odnośnie urody Natalii i jej metamorfozy:

“Wow, wow, wow 😍 Zdecydowanie lepiej w jasnych 😍 Dla mnie bomba”

“Najpiękniejsza! Włosy pasują ideaaaaalnie! 🥰”

“Meeeeega ładnie 🔥❤️❤️ dodaje ci dużo urody slicznoto 😈💜💜”

“Cudnie 😍😍😍o wiele lepiej niż w czarnych 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💗”

A Wam, jak podobają się zmiany w wyglądzie Natalii i jej nowy kolor włosów ?

To również może Was zainteresować: „LOVE ISLAND” POWRACA! Kiedy premiera trzeciego sezonu? Znamy datę!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej