Rihanna urodziła! Gwiazda powitała na świecie pierwsze dziecko! Znamy płeć!

Słowa kluczowe:
a$ap rockyporódrihannasyn
19 maja 2022
Przez: : KS

Rihanna to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzycznych na świecie. Artystka zachwyca nie tylko pięknym głosem, ale także często zaskakuje odważnymi stylizacjami. Nie da się ukryć, że często zaskakiwała nimi także podczas ciąży. Teraz wraz z A$AP Rockym powitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Ciąża Rihanny

Na początku 2022 roku świat obiegła informacja, że Rihanna spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest raper A$AP Rocky. Przypomnijmy, że w przeszłości gwiazda była związana z Chrisem Brownem, biznesmenem Hassanem Jameelem, a media łączyły ją również z aktorem Leonardo DiCaprio. Co ciekawe, znajomość z ojcem dziecka łączy artystkę od wielu lat, jednak dopiero jakiś czas temu zdecydowali się na związek.

Barbadoska piosenkarka chętnie pokazywała się publicznie w trakcie ciąży w odważnych stylizacjach, które podkreślały jej brzuszek. W ten sposób poinformowała z resztą, że wraz ze swoim partnerem spodziewają się dziecka.

View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Artystka zainspirowała swoimi kreacjami inne gwiazdy w ciąży, które także zaczęły decydować się na stylizacje z odsłoniętym brzuszkiem.

Do najbardziej znanych utworów Rihanny niewątpliwie należy zaliczyć piosenki: Diamonds, Umbrella, Where Have You Been, Work, Stay oraz We Found Love. Warto zaznaczyć, że na przestrzeni lat artystka miała okazję współpracować z innymi światowymi gwiazdami muzyki.

Zobacz także: Rihanna i A$AP Rocky zostaną rodzicami!

Rihanna urodziła

Co ciekawe, w jednym z wywiadów artystka wyznała, że planowała najpierw wziąć ślub, a dopiero później sprawdzić się w roli matki. Zdradziła również, że ciąża nie była do końca planowana, lecz wraz z A$AP Rockym nie robili nic, aby jej zapobiec.

Rihanna ciąża
Rihanna w ciąży chętnie podkreślała zaokrąglony brzuszek

Zobacz także: A$AP Rocky i Rihanna wzięli ślub?

Teraz Rihannę i A$AP Rocky’ego czeka sprawdzian w nowej roli. Na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Jak podaje serwis TMZ artystka urodziła 13 maja w Los Angeles synka! W sieci szybko pojawiło się mnóstwo gratulacji płynących z całego świata.

Świeżo upieczonym rodzicom i potomkowi gwiazd muzyki życzymy oczywiście dużo zdrowia!

źródło: Instagram Rihanny

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej