Połącz się z nami

Robert Kapica: [wiek, Hotel Paradise, model, Instagram]

Opisy gwiazd

Robert Kapica: [wiek, Hotel Paradise, model, Instagram]

Robert Kapica to jeden z uczestników programu ,,Hotel Paradise’’, którego premiera drugiego sezonu miała premierę kilka dni temu. Jeśli chcecie dowiedzieć się ile ma lat, czym się zajmuje oraz co wiadomo na temat jego życia uczuciowego, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Robert Kapica: wiek

W sieci możemy znaleźć informacje, że Robert ma 23 lata. Pochodzi z Mstowa, miejscowości położonej nieopodal Częstochowy. Jego głównymi zainteresowaniami są sport i modeling. Nie da się ukryć, że jest prawdziwym przystojniakiem, na którego uwagę zwraca wiele przedstawicielek płci pięknej. Co ciekawe, potrafi również beatboxować i dobrze tańczyć. Nie ukrywa, że jest romantykiem, a wszystkie kobiety darzy ogromnym szacunkiem.

Robert Kapica: model

Okazuje się, że Robert ma na swoim koncie znaczące sukcesy w branży modowej. Od kiedy w 2016 roku wygrał konkurs The Look Of the Year postanowił związać z tym swoją przyszłość. Dotychczas wziął udział w licznych sesjach zdjęciowych i pokazach. Oprócz tego, reprezentował nasz kraj na wyborach Mister World 2019. Odniósł naprawdę duży sukces, bowiem zakwalifikował się do grona półfinalistów. Ponadto, interesuje się sportowym stylem życia i prowadzi własne konto na Instagramie, gdzie z internautami podzielił się przemianą swojego ciała. Wszystko dlatego, aby udowodnić innym, że jeśli naprawdę się czegoś chce, warto dążyć do spełnienia założonych celów.

Robert Kapica: ,,Hotel Paradise’’

,,Hotel Paradise’’ to program, który cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Aktualnie na antenie TVN Siedem, wszyscy zainteresowani mogą śledzić losy singli, którzy zamieszkali razem w malowniczym hotelu na Bali. Robert zdradził, że dotychczas jego najdłuższy związek trwał 2 lata. Chciałby, aby jego partnerka była piękna zarówno wizualnie, jak i mentalnie. Czy w programie uda mu się poznać dziewczynę, z którą stworzy wymarzoną relację?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Robert Kapica: Instagram

Profil modela i uczestnika drugiej edycji ,,Hotelu Paradise’’ znajdziemy na Instagramie znajdziemy pod nazwą @robert_hotelparadise2.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry