Robert Karaś czule obejmuje ciążowy brzuch Agnieszki Włodarczyk – jak on na nią patrzy!

22 lutego 2021
Przez: : MC

Na Instagramie aktorki pojawiło się niezwykle urocze zdjęcie, na którym Robert Karaś czule obejmuje ciążowy brzuch Agnieszki Włodarczyk. Serce rośnie na sam widok!

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Gwiazda po udziale w programie „Jak oni śpiewają” rozwinęła również karierę muzyczną. Niezwykle utalentowaną aktorkę możemy zobaczyć w takich produkcjach jak “Sara”, “Na dobre i na złe”, “13 posterunek” czy “Plebania”.

Agnieszka prywatnie jest związana z Robertem Karasiem, 32-letnim sportowcem, mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie. Ponadto Robert co roku bierze udział w prestiżowych zawodach Ironman, odbywających się na Hawajach. Para dopiero pod koniec lipca ubiegłego roku oficjalnie pochwaliła się swoim uczuciem.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk w koszuli od Ani Wendzikowskiej. WOW!

Robert Karaś czule obejmuje ciążowy brzuch Agnieszki Włodarczyk – uroczy widok!

Agnieszka pod koniec stycznia tego roku poinformowała, że po raz pierwszy zostanie mamą. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać sporych już rozmiarów brzuszek. Gratulacjom nie było końca, a ogłoszenie ciąży sprawiło, że w ostatnich tygodniach o Agnieszce jest zdecydowanie głośniej.

Aktorka wielokrotnie powtarzała, że uwielbia podróżować i nie potrafi z zrezygnować z wyjazdów. Piękne zakątki świata zwiedza u boku swojego partnera. Warto dodać, że przyszli rodzice nie tak dawno wrócili do Polski z wczasów na Gili, jednak chęć podróży była tak silna, że udali się na kolejny wyjazd. Na ten moment nie zdradzili, gdzie się znajdują, jednak regularnie raczą swoich obserwatorów pięknymi widokami.

“Niedługo zdjęcia z plaży zamienię na zdjęcia z pieluchami😂 I dobrze mi z tym😜” – napisała Agnieszka pod jednym ze zdjęć.

https://www.instagram.com/p/CLl9wSvBKEg/

Agnieszka regularnie dzieli się z internautami swoimi rajskimi widokami. Zdarzyło się jej także pokazać swoje ciążowe krągłości. Największą uwagę zwróciło jednak wyjątkowo romantyczne zdjęcie, które pojawiło się na InstaStory aktorki. Robert Karaś obejmuje ciążowy brzuch Agnieszki Włodarczyk, wpatrując się jej głęboko w oczy. Zobaczcie sami!

Prawda, że urocze?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej